Prekių krepšelis

Bionnex

Tinka kasdieniam naudojimui. Šampūnas atgaivina plaukų folikulus, juos maitina, todėl plaukai atrodo gyvesni ir auga sveiki. Padeda kovoti su pleiskanomis. Plaukai atgauna blizgesį ir švelnumą. Dėl sudėtyje esančio natūralaus cukraus, šampūnas sustiprina plaukų ląstelių siene..
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Tinka kasdieniam naudojimui. Vitis Complex CX25 augalų ekstraktas, vitaminai A, B1, B2, B5, E, folio rūgštis, flavonoidai, nesočiosios riebalų rūgštys. Sudėtyje yra mineralų (cinko, magnio, kalio, kalcio ir geležies) ir beta-sitosterolio. Šampūnas atgaivina plaukų folikulu..
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Tinka kasdieniam naudojimui. Vitis Complex CX25 augalų ekstraktas, vitaminai A, B1, B2, B5, E, folio rūgštis, flavonoidai, nesočiosios riebalų rūgštys Sudėtyje yra mineralų (cinko, magnio, kalio, kalcio ir geležies) ir beta-sitosterolio. Be parabenų Be SLS Be SLES &Sc..
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Tinka kasdieniam naudojimui Vitis Complex CX25 augalų ekstraktas, vitaminai A, B1, B2, B5, E, folio rūgštis, flavonoidai, nesočiosios riebalų rūgštys. Sudėtyje yra mineralų (cinko, magnio, kalio, kalcio ir geležies) ir beta-sitosterolio. Šampūnas nuo plaukų slinkimo sausie..
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Vitis Complex CX25 augalų ekstraktas, vitaminai A, B1, B2, B5, E, folio rūgštis, flavonoidai, nesočiosios riebalų rūgštys. Sudėtyje yra mineralų (cinko, magnio, kalio, kalcio ir geležies) ir beta-sitosterolio. Sudėtyje yra ekologiškų augalų ekstraktų, kurie padeda išve..
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Bionnex Laboratories sukurti ir gaminami produktai neturi cheminių medžiagų, yra dermatologiškai ir kliniškai išbandyti. Bionnex produktai, sudaryti iš ekologiškų ir natūralių ingredientų, atspindi šiaurietiškų žolelių patikimumą ir galią.

Bionnex produktai, kurie palaiko odos priežiūros kategoriją dermokosmetikos srityje, gaminami laikantis dermatologinių saugos principų; Jis kruopščiai sukurtas kiekvienam odos tipui ir jautrumui.

Bionnex, kuriai visada buvo naudingi patikimi klinikiniai tyrimai nuo praeities iki dabar, taip pat patikrina kiekvieno naujai sukurto produkto saugumą ir veiksmingumą, nes bendradarbiauja su laboratorijomis, kurias maitina svarbūs informacijos šaltiniai.