Prekių krepšelis

Crevil

Crevil gliukozamino tepalas yra kūno odos priežiūros priemonė Crevil gamintojo internetu. Crevil - viena sparčiausiai augančių Vokietijos kosmetikos ir farmacijos įmonių. Pagamintas Vokietijoje tepalas praturtintas gliukozaminu bei eteriniais eukalipto, kamparo, paprikos aliejais. Itin lengvos te..
9.20 €
Be PVM:7.60 €
Šis Crevil Essential serijos kremas kojoms atgaivina pavargusias kojas, lygina ir minkština odą. Tinka kasdieniai pavargusių kojų ir pėdų priežiūrai. PH neutralus Gaminant nebuvo naudojamos jokios gyvulinės žaliavos Naudojimas: sukamaisiais judesiais įmasažuoti į kojų, bei..
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Raumenų ir sąnarių skausmui malšinti. Tai suteikia greitą ir ilgalaikį palengvėjimą ir palaiko raumenų ir kaulų sistemos sveikatą. Naudojimas: balzamą įmasažuoti į maudžiančią kūno vietą - kelis kartus per dieną. Rekomenduojamas švelnus masažas arba įtrynimas iki kol visiškai..
6.88 €
Be PVM:5.69 €
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Crevil - viena sparčiausiai augančių Vokietijos kosmetikos ir farmacijos įmonių. Gamintojas kuria, gamina ir platina platų novatoriškų grožio, farmacijos ir gyvenimo būdo produktų asortimentą, kurie visi gaminami atsižvelgiant į klientų poreikius ir atitinka Vokietijos ir Europos pramonės standartus.

Gamintojo adresas: Gmunder Str. 37, 81379 München, Vokietija.