Prekių krepšelis

Dizao natural šveičianti kaukė veidui, vokams ir kaklui, lakštinė, 36/6 g

Dizao natural šveičianti kaukė veidui, vokams ir kaklui, lakštinė, 36/6 g
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Dizao natural šveičianti kaukė veidui, vokams ir kaklui, lakštinė, 36/6 g
  • Prekės kiekis: Prekyboje
  • Kiekis: 36 g
  • Kilmės šalis: Kinija
  • Gamintojas: Dizao Natural
  • Prekės ženklas: Dizao natural
  • EAN: 1220000150126
  • Prekės kodas: 0161
2.99 €
Be PVM: 2.47 €

Dizao Natural klasikinės lakštinės kaukės veidui - grožis. Nauda. Malonumas.

Mėgstate vaisius? Jūsų oda mėgsta juos ne ką mažiau už jus. Dizao 2 etapų lakštinė kaukė su vaisių rūgštimis - tai tikras vaisių miksas jūsų odai, ji švelniai nušveičia ir išvalo odą, suteikia glotnumo, prisotina odą vertingais mikroelementais.

Pagrindiniai komponentai: obuolių rūgštis, citrinų rūgštis, hialurono rūgštis, jūrinis kolagenas, vitaminai, polisacharidai.

Aktyvios sudėties dėka kaukė švelniai ir efektyviai rūpinasi oda, suteikia gaivumo, glotnina, švelnina. Jau po kelių panaudojimų pajusite skirtumą. Jūsų oda bus spindinti, skaisti ir švelni. Hialurono kremas intensyviai drėkina odą, stiprina kaukės poveikį. Tai nuostabi priemonė padedanti puoselėti natūralų odos grožį ir jaunystę.

Naudojimas: atidarę pakuotę išskleiskite kaukę. Uždėkite ją ant švaraus veido. Po 15 min. pašalinkite kaukę, o priemonės likučius nuplaukite vandeniu. Po to naudokite kremą. Rekomenduojama kaukę naudoti kasdien 10 dienų laikotarpiu, po to 1-2 kartus per savaitę.

Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus sudirgimui ar alerginei reakcijai, nustoti naudoti priemonę. Vengti patekimo į akis, patekus, praplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis