Prekių krepšelis

Elixir

Produktas naudojant natūralių jame esančių ingredientų aktyvumą. Kremas puikiai įsigeria, maitina ir regeneruoja odą, gerina ir skatina regeneracinius procesus. Baltoji mumija yra labai vertinga natūrali medžiaga. Plačiai naudojamas tradicinėje medicinoje Rytų Sibire, Mongolijoje, Kinijoje, Tibete i..
5.99 €
Be PVM:4.95 €
PsoriLam kremas kūnui yra kūno odos priežiūros priemonė Elixir gamintojo internetu. Gydomosios ir profilaktinės kosmetikos gamintojas Ukrainoje „Elixir“. Įmonė dirba jau nuo 2000 metų. Kremas kūnui Psoriazei kasdienis drėkinamųjų kremų naudojimas yra būtinas. Naudojimo būda..
7.28 €
Be PVM:6.02 €
Elixir kremas-balzamas kūnui „Zmeevit“ su gyvačių nuodais yra kūno odos priežiūros priemonė Elixir gamintojo internetu. Gydomosios ir profilaktinės kosmetikos gamintojas Ukrainoje „Elixir“. Įmonė dirba jau nuo 2000 metų. Naudojamas kaip pagalbinė priemonė komplek..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Kremas-balzamas kūnui Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais 3-5 minutes įtrinti į odą 2-3 kartus dienoje. Įspėjimai: venkite kontakto su akimis. Patekus į akis, nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo vaikų.     Sudėtis (INCI): Aqua, Mіneral ..
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Kremas rankoms su negyvosios jūros mineralais, 75 ml
-24 %
Kremas rankoms su negyvosios jūros mineralais yra rankų priežiūros priemonė Elixir gamintojo internetu. Gydomosios ir profilaktinės kosmetikos gamintojas Ukrainoje „Elixir“. Įmonė dirba jau nuo 2000 metų. Kremas-balzamas rankoms, praturtintas mineralais iš Negyvosios jūros, nel..
2.59 € 3.39 €
Be PVM:2.14 €
Kremas vaikams su barsuko taukais, 75 ml
Laikinai Nėra
Kremas vaikams su barsuko taukais yra kūno odos priežiūros priemonė Elixir gamintojo internetu. Gydomosios ir profilaktinės kosmetikos gamintojas Ukrainoje „Elixir“. Įmonė dirba jau nuo 2000 metų. Kremo-balzamo efektyvumą suteikia unikalus natūralių ingredientų kompleksas. Nau..
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Malavit alternatyva Malaxit natūrali kosmetinė priemonė yra kūno odos priežiūros priemonė Malaxit gamintojo internetu. Išoriniam naudojimui (įskaitant gleivinę) Priemonė rekomenduojama uždegiminių (ausų, gerklės) procesų atvejais, esant traumoms. Vapsvos, uodų, erkių, vorų įkandimams..
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Gydomosios ir profilaktinės kosmetikos gamintojas Ukrainoje „Elixir“. Įmonė dirba jau nuo 2000 metų!

Gamintojo adresas: Dniepras, Oro uosto g. 144 , Ukraina.