Prekių krepšelis

EuroBio LAB

 Natura Siberica Oblepikha Professional, šaltalankių šampūnas normaliems ir riebiems plaukams, 400 ml
Laikinai Nėra
Oblepikha Siberica Professional šampūnas išvalo ir atgaivina plaukus ir galvos odą, patikimai nuplauna plaukų formavimo priemonių likučius, maitina ir stiprina plauko svogūnėlį, atstato vidinę ir išorinę plaukų struktūrą, šalina pleiskanas. Šampūnas efektyviai atku..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Oblepikha Siberica Professional šampūnas švelniai išvalo ir intensyviai drėkina plaukus, apsaugo nuo terminio poveikio, prasiskverbia giliai į plauko struktūrą, drėkina plaukus, prisotina plaukus būtinais maitinamaisiais elementais, grąžina plaukams stiprybę ir grožį. Plauk..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Travy I Sbory Agafji baltas sibiro muilas kūnui ir plaukams su 37 žolelėmis, 500 ml Travy I Sbory Agafji baltas sibiro muilas kūnui ir plaukams su 37 žolelėmis, 500 ml
-20 %
Agafji baltas sibiro muilas kūnui ir plaukams su 37 žolelėmis EuroBio LAB gamintojo internetu. Eurobio Lab yra Europos įmonė, kuri specializuojasi natūralių ir ekologiškų kosmetikos gaminių, pagamintų pagal aukščiausius Europos standartus, gamyboje, tačiau pasižyminti prieinamomis kain..
6.79 € 8.47 €
Be PVM:5.61 €
Travy I Sbory Agafji natūralus juodas sibiro muilas kūnui ir plaukams, 500 ml Travy I Sbory Agafji natūralus juodas sibiro muilas kūnui ir plaukams, 500 ml
-31 %
Agafji natūralus juodas sibiro muilas kūnui ir plaukams su 37 žolelėmis EuroBio LAB gamintojo internetu. Eurobio Lab yra Europos įmonė, kuri specializuojasi natūralių ir ekologiškų kosmetikos gaminių, pagamintų pagal aukščiausius Europos standartus, gamyboje, tačiau pasižyminti pr..
6.39 € 9.29 €
Be PVM:5.28 €
Travy I Sbory Agafji natūralus rausvas sibiro muilas kūnui ir plaukams su 37 žolelėmis, 500 ml Travy I Sbory Agafji natūralus rausvas sibiro muilas kūnui ir plaukams su 37 žolelėmis, 500 ml
-27 %
Agafji natūralus rausvas sibiro muilas kūnui ir plaukams su 37 žolelėmis EuroBio LAB gamintojo internetu. Eurobio Lab yra Europos įmonė, kuri specializuojasi natūralių ir ekologiškų kosmetikos gaminių, pagamintų pagal aukščiausius Europos standartus, gamyboje, tačiau pasižyminti priein..
6.79 € 9.29 €
Be PVM:5.61 €
Oblepikha Siberica Professional šampūnas pažeistiems plaukams švelniai išvalo plaukus, pašalina mineralines apnašas, intensyviai atstato pažeistą plauko struktūrą, apsaugo nuo tolesnio pažeidimo ir plaukų elektrinimosi. Idealiai tinka išsausėjusiems, nu..
7.26 €
Be PVM:6.00 €
Oblepikha Siberica Professional šampūnas suteikia plaukams maksimalią apimtį, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, suteikia plaukams energijos, maitina, neapsunkina plaukų. Šampūno sudėtyje esančių vitaminų ir aminorūgščių dėka plaukai įgauna sveiką išvaizdą ir ..
7.26 €
Be PVM:6.00 €
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Eurobio Lab yra Europos įmonė, kuri specializuojasi natūralių ir ekologiškų kosmetikos gaminių, pagamintų pagal aukščiausius Europos standartus, gamyboje, tačiau pasižyminti prieinamomis kainomis.

Gamintojo adresas: Leiva 3, 12618 Talinas, Estija.