Prekių krepšelis

Farmona

Beržo deguto šampūnas pleiskanojantiems ir riebiems plaukams. Šampūnas kovoja su pleiskanomis, šalina jų susidarymo priežastis bei reguliuoja riebalų išsiskyrimą. Beržo derva veiksmingai slopina per didelį plaukų riebalavimasi ir ramina galvos odą. Aktyvus kompleksas nuo ..
5.09 €
Be PVM:4.21 €
Itin veiksminga priemonė suragėjusiems ir smarkiai suskilinėjusiems kulnams bei šiurkščiai, linkusioms į suskeldėjimą, diabetikų ir sausai pėdų odai. Padėda užgyti įtrukimams, minkština odą, šalina diskomforto jausmą. Didelė šlapalo koncentracija 10 % ..
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Tik išoriniam naudojimui Sudėtyje yra unikali Neutra Smell kvapų neutralizavimo sistema ir optimaliai parinktos veikliosios medžiagos, kurios pasižymi priešgrybeliniu poveikiu, gaivina batus ir naikina nemalonius kvapus. Pasižymi dezinfekuojančiu poveikiu, ne tik naikina kvapą, bet ..
4.79 €
Be PVM:3.96 €
Nivelazione priemonė nuo utėlių ir glindų, 100 ml
Laikinai Nėra
Nivelazione priemonė nuo utėlių ir glindų yra plaukų priežiūros priemonė Farmona gamintojo internetu. Farmonos natūralios kosmetikos laboratoriją 1997 metais Krokuvoje įkūrė Maria Waliczek. Skystis, skirtas tik išoriniam naudojimui Skystis nuo utėlių ir glindų yra skirtas žmonėms, kurių..
7.49 €
Be PVM:6.19 €
Nivelazione suskeldėjusiai ir sausai pėdų odos priežiūrai, 50 ml
Laikinai Nėra
Intensyviai regeneruojanti S.O.S procedūra pėdoms Padeda atstatyti itin suskeldėjusią, labai sausą ir šiurkščią pėdų odą. Sudėtyje 30 % šlapalo, 15 % emollients drėkinamosios priemonės, Hydromanil™ natūralaus drėkinamojo komponento ir vitaminų komplekso Moderni pr..
4.79 €
Be PVM:3.96 €
Sun Balance drėkinamasis veido kremas SPF 50, 50 ml
Laikinai Nėra
Sun Balance drėkinamasis veido kremas SPF 50 Farmona gamintojo internetu. Farmonos natūralios kosmetikos laboratoriją 1997 metais Krokuvoje įkūrė Maria Waliczek. Šiuo metu gausioje jos pasiūloje yra 10 prekių ženklų ir daugiau nei 500 kosmetikos preparatų kūno, veido ir plaukų priežiūrai, kur..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Farmonos natūralios kosmetikos laboratoriją 1997 metais Krokuvoje įkūrė Maria Waliczek. Šiuo metu gausioje jos pasiūloje yra 10 prekių ženklų ir daugiau nei 500 kosmetikos preparatų kūno, veido ir plaukų priežiūrai, kurie dėl savo efektyvumo, aukštos kokybės ir saugumo yra labai populiarūs tarp klientų.

Gamintojo adresas: Jugowicka g. 10c 30-443, Krokuva, Lenkija.