Prekių krepšelis

Sąnariams

Siūlome aukščiausios kokybės priemones sąnariams skirtas malšinti skausmus, nemalonius pojūčius, sąnarių sustingimą. Geliai, kremai, balzamai turintys šildančių ir šaldančių savybių. Produktus rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityse. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Gelis sąnariams su ryklio taukais, chondroitinu ir gliukozaminu. Internetu pigiau, išsami konsultacija, greitas ir patogus pristatymas!
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Atpalaiduoja kaklo raumenis, apsaugo nuo raumenų spazmo, pašalina patinimą ir skausmą, pagerina kaklo slankstelių struktūrą, atnaujina sąnarių audinius.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Balzamas su kaulažolės (vaistinės taukės) ir bosvelijos ekstraktais. Tepti ant švarios odos. Greitas ir patogus pristatymas!
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Balzamas „Živokost” su kaulažolės (taukės) ekstraktu. Naudoti ant švarios, sausos odos tepti nedidelį balzamo kiekį.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Bičių nuodai, skruzdžių spiritas. Kūnui. Apsaugo odą nuo išsausėjimo, maitina, lengvai šildo, minkština ir ramina. Greitas ir patogus pristatymas!
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Gelis-balzamas sąnariams su pelkinės trindažolės ekstraktu, chondroitinu, kolagenu ir skruzdžių spiritu. Šį balzamą tinka naudoti odai sąnarių srityse.
6.39 €
Be PVM:5.28 €
Balzamas pagerina sąnarių mitybą, neleidžia susidaryti druskų nuosėdoms, mažina artrito, osteochondrozės, podagros riziką.
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Gelis su karčiųjų pipirų ekstraktu naudojamas odai sąnarių bei nugaros srityje, pasižymi šildančiu poveikiu. Ovis olio šildantis gelis kūnui.
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Biobalzamas sąnariams su judros aliejumi, eukaliptu, kaštonu, aštriuoju raudonuoju pipiru ekstraktu. Pašalina raumenų įtampą, nuovargį, tinimą.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Pasižymi stipriu šildančiu poveikiu. Jis puikiai tinka naudoti ne tik dienos metu, bet ir naktį – kaip šildantis balzamas. Greitas ir patogus pristatymas!
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Efektyvus kremas iš natūralių ekstraktų. Lengvai nelipnus, įsigeriantis ir neerzina odos. Efektyvus balzamas iš natūralių ekstraktų, lengvai įsigeriantis.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Efektyvus kremas iš natūralių ekstraktų. Lengvai įsigeriantis, nelipnus ir neerzina odos. Efektyvus balzamas iš natūralių ekstraktų, lengvai įsigeriantis.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Padeda sąnariams, raumenims, sausgyslėms. Su kanapių sėklų aliejumi. Greitas palengvėjimas ir atpalaidavimas. Greitas ir patogus pristatymas!
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Padeda sausgyslėms, sąnariams, raumenims. Su kanapių sėklų aliejumi. Greitas palengvėjimas ir atpalaidavimas. Greitas ir patogus pristatymas!
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Efektyvus kremas su kanapių sėklų aliejumi iš natūralių ekstraktų. Tinka malšinti sąnarių skausmus, atpalaiduoja įtemptus raumenis bei sausgysles.
3.79 €
Be PVM:3.13 €
Gelį rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių srityse. Sudėtyje ęsntys ekstraktai ramina odą.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Tepalas naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant raumenų ir sąnarių skausmams, sporto sužalojimų (sumušimų, sužeidimų) atvejais, masažams.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Gelis kūnui su propoliu rekomenduojama naudoti odai sąnarių srityje. Sudėtyje esančių čagos, propolio ir avies taukų dėka gelis maitina odą.
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių srityse. Pagamintas eterinių aliejų pagrindu.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Pagaminta bišofito, auksinio ūso, trindažolės, kaulažolės ekstraktų, kamforos, mentolio, kėnių, levandų, eukaliptų aliejų pagrindu.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sumušimų vietose.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse. Gelis pasižymi lengvai šildančiu ir raminančiu poveikiu.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 59 (3 puslapių)