Prekių krepšelis

Šampūnai nuo pleiskanų

Kodėl pleiskanoja galvos oda?

Pleiskanos yra galvos odos atsinaujinimo proceso rezultatas, kurį visi patiriame. Tačiau kartais šis procesas gali suintensyvėti dėl įvairių priežasčių. Tai gali būti dėl odos bakterijų ir grybelių disbalanso, hormoninių pokyčių, streso, alergijos produktams arba galvos odos ligų. Pleiskanos gali būti dviejų tipų: riebios ir sausos. Riebios pleiskanos yra didesnės, geltonos spalvos, o sausos pleiskanos yra smulkios ir baltos.

Be minėtų priežasčių, galvos odos sausumas, nepakankama plaukų priežiūra ar netinkamai parinkti plaukų priežiūros produktai taip pat gali būti pleiskanų atsiradimo priežastis. Pernelyg dažnas galvos plovimas arba pernelyg karšto vandens naudojimas gali išdžiovinti odą ir sukelti pleiskanų atsiradimą. Kita vertus, per retas plaukų plovimas gali leisti riebalams kauptis ir formuotis pleiskanoms. Be to, žmonės, kurie gyvena šaltose klimato zonose, gali pastebėti, kad pleiskanos atsiranda dažniau šaltuoju metų laiku dėl sausesnio oro ir kambario temperatūros kaitos.

Svarbu suprasti, kad pleiskanų atsiradimas yra natūrali odos reakcija, tačiau tai gali rodyti, kad reikia keisti plaukų priežiūros rutiną arba naudojamos kosmetikos produktus. Tinkama priežiūra ir teisingai parinkti produktai gali padėti sumažinti arba pašalinti šią problemą.

Kaip išvengti ir kovoti su pleiskanomis?

Pirmiausia, svarbu nustatyti pleiskanų priežastį. Jeigu jos atsiranda dėl produkto alergijos, reikėtų vengti to produkto. Tinkama mityba ir pakankamas kiekis vandens taip pat gali padėti išlaikyti sveiką galvos odą. Plaukų plovimo rutina ir teisingai parinkti plaukų priežiūros produktai yra dar keli svarbūs veiksniai, kurie gali turėti įtakos pleiskanų atsiradimui. Pernelyg dažnas galvos plovimas gali pažeisti odą ir išprovokuoti pleiskanų susidarymą, todėl rekomenduojama plauti plaukus ne dažniau kaip kelis kartus per savaitę. Taip pat svarbu vengti pernelyg karšto vandens ir pernelyg stiprių plaukų priežiūros produktų. Dėl šios priežasties gali būti naudinga rinktis švelnius šampūnus su natūraliais ingredientais.

Kaip veikia šampūnai nuo pleiskanų?

Šampūnai nuo pleiskanų veikia keliais būdais. Daugelis iš jų turi veikliųjų medžiagų, kurios padeda kovoti su bakterijomis ir grybeliais, sukeliančiais pleiskanas. Pavyzdžiui, degutinis šampūnas veikia valydamas galvos odą ir pašalindamas perteklinius riebalus. Kiti šampūnai turi sudedamųjų dalių, kurios padeda stabilizuoti odos pH balansą ir skatina natūralų odos atsinaujinimą. Taip pat yra specialių šampūnų, skirtų konkrečiai riebioms ar sausoms pleiskanoms, kurie yra sukurti atsižvelgiant į skirtingus galvos odos poreikius. Dažnai šie šampūnai turi augalų ekstraktus, tokius kaip ramunėlės ar levandos, kurie ramina ir maitina odą, taip mažindami pleiskanų susidarymą.

Priemonės nuo pleiskanų Divari.lt parduotuvėje

Divari.lt e. parduotuvėje galite rasti platų šampūnų nuo pleiskanų asortimentą. Ar ieškote šampūno vyrams ar moterims, riebioms ar sausoms pleiskanoms – čia rasite tai, ko reikia. Ypač populiarūs yra šie produktai:

  • Sulsena šampūnas nuo pleiskanų 150ml: veiksmingas sprendimas kovoti su pleiskanomis. Jis padeda normalizuoti odos atsinaujinimo procesą ir kovoti su grybelinėmis infekcijomis.
  • 911 šampūnas: puikiai tinka tiems, kurie nori švelnaus, bet efektyvaus sprendimo.
  • Degutinis šampūnas: natūrali priemonė, kuri ramina odos niežėjimą ir sudirgimą.
  • Dr. Muller šampūnas: ši priemonė puikiai tinka tiems, kam rūpi natūralios priemonės su augaliniais ekstraktais.

Divari.lt e. parduotuvėje galite atrasti plaukų priežiūros su akcija - tai puiki proga įsigyti šampūnus nuo pleiskanų pigiau. Patogiai pasirinkite ir užsisakykite šampūnus internetu. Tai garantuoja geriausią kainą ir kokybę.

Nepamirškite, kad pleiskanų kova nėra vienadienė. Tinkamai parinkę produktus ir naudodamiesi jais reguliariai, galite pasiekti ilgalaikius rezultatus. Skirkite dėmesį savo galvos odai ir mėgaukitės sveikaisiais plaukais be pleiskanų!

šampūnas su svogūnų ekstraktu nuo plaukų slinkimo ir plikimo
5.80 €
Be PVM:4.79 €
Šampūnas slopina grybelių augimą, kurie ir yra pleiskanų atsiradimo priežastis. Internetu geresne kaina, greitas ir patogus pristatymas!
7.28 €
Be PVM:6.02 €
Sudėtyje esantis beržo degutas gali padėti nuraminti odos sudirgimą ir niežėjimą, efektyviai kovoja su pagrindine pleiskanų priežastimi
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Sudėtyje esantis beržo degutas gali padėti nuraminti odos sudirgimą ir niežėjimą, efektyviai kovoja su pagrindine pleiskanų priežastimi – odos grybeliu.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Šampūnas atgaivina plauko folikulą , juos maitina, todėl plaukai atrodo gyvesni ir auga sveiki.Padeda kovoti su pleiskanomis.
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Užtikrina gilų galvos odos valymą,padeda išvengti galvos odos niežėjimo ir pleiskanų atsiradimo
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Šampūnas giliai valo ir ramina odą, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, nesausina plaukų, pašalina riebalų perteklių ir kovoja su pleiskanomis.
8.78 €
Be PVM:7.26 €
Riebalų išsiskyrimą reguliuojantis šampūnas kruopščiai išplauna plaukus ir pašalina pleiskanas tiek iš plaukų, tiek iš galvos odos. Nedirgina odos.
6.99 €
Be PVM:5.78 €
Farmakom beržo degutinis šampūnas plaukams nuo pleiskanų, 330 ml
Naujiena
Rekomenduojamas nuo seborėjos, pleiskanų, galvos odos psoriazės, grybelinių infekcijų.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Sulsena step 1 šampūnas nuo pleiskanų su natūraliu šveiktikliu, 150 ml
Laikinai Nėra
Šampūnas efektyviai slopina grybelio augimą, sunaikina vystymuisi palankią aplinką, normalizuoja riebalinių laukių funkciją ir nušveičia negyvas ląsteles
7.49 €
Be PVM:6.19 €
Šampūnas efektyviai slopina grybelio augimą, sunaikina vystymuisi palankią aplinką, normalizuoja riebalinių laukių funkciją ir nušveičia negyvas ląsteles.
7.49 €
Be PVM:6.19 €
Normalizuoja galvos odos riebalinių liaukų veiklą, apsaugo nuo pleiskanų ir nemalonaus niežėjimo atsiradimo, egzogeninių toksinų susidarymo.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Šampūnas su natūraliu beržų degutu, alantoinu ir pantenoliu. Efektyviai plauna plaukus ir galvos odą, padeda kovoti su pleiskanomis.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)