Prekių krepšelis

Lūpų priežiūros priemonės

Siūlome kokybiškas lūpų priežiūros priemones skirtas pasirūpinti Jūsų lūpomis. Rasite kremus, balzamus, lūpų pieštukus, šveitiklius bei vazelinus, kurie padeda išlaikyti lūpų odos drėgmę, pamaitina suskeldėjusias ir išsausėjusias lūpas bei gali padėti esant pūslelinei. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

A’pieu honey & milk lip scrub lūpų šveitiklis, 8 ml
-10 %
Medaus ekstraktas maitina, drėkina ir minkština odą. Pieno ekstraktas skatina odos atsinaujinimą, lygina raukšleles, sulaiko nuo drėgmės praradimo.
6.29 € 6.99 €
Be PVM:5.20 €
A’pieu honey & milk lip sleeping lūpų balzamas, 6,7 g
-10 %
Intensyviai minkština lūpas, padeda sparčiau gyti žaizdelėms ir suskeldėjimams, maitina, drėkina ir saugo nuo išsausėjimo, lygina šerpetojimus.
5.84 € 6.49 €
Be PVM:4.82 €
Sukurtas arbatmedžio aliejaus pagrindu, grąžina lūpų odai elastingumą ir natūralią spalvą. Intensyviai ramina, minkština, drėkina ir maitina lūpų oda.
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Greito poveikio maitinamasis balzamas sausų ir suskilinėjusių lūpų priežiūrai.
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Elixir „Antigerpes“ kremas-balzamas herpiui, 15 ml
Laikinai Nėra
Kremas-balzamas Elixir AntiHerpes naudojamas kaip pagalbinė priemonė terapinių ir prevencinių priemonių komplekse esant herpetiniams lūpų odos pažeidimams.
4.69 €
Be PVM:3.88 €
Minkština ir apsaugo sausą, šiurkščią odą. Kosmetinis vazelinas skirtas lūpoms, veidui ir kūnui prižiūrėti.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Sudrėkinti odą, nedidelį kiekį užtepti ant švarios, sausos reikiamos kūno vietos, masažuojančiais judesiais jį įtrinti. Greitas ir patogus pristatymas!
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)