Prekių krepšelis

Veido šveitikliai, pilingai

Veido šveitikliai: kaip jie veikia ir kokia jų nauda?

Veido šveitikliai yra priemonės, skirtos odos paviršiui valyti, pašalinant negyvąsias odos ląsteles, nešvarumus ir riebalus. Jie veikia fiziškai arba chemiškai pašalindami negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus, skatindami naujų, sveikų ląstelių augimą. Jų pagrindinis tikslas - atnaujinti odą, suteikti jai švelnumo ir švarumo jausmą. Tinkamai naudojant veido šveitiklį, galima pagerinti odos tekstūrą, sumažinti spuogų atsiradimo tikimybę ir pagerinti kitų odos priežiūros produktų įsisavinimą. Tai padeda odai atrodyti šviežiai ir jaustis minkštesnei.

Veido šveitiklių nauda yra įvairi: jie ne tik padeda atnaujinti odą, bet ir pagerina jos spalvą bei elastingumą. Be to, veido šveitikliai gali sumažinti raukšlių bei kitų odos nepakankamumų matomumą. Tačiau svarbu rinktis šveitiklį atsižvelgiant į odos tipą ir poreikius, kad išvengtumėte pernelyg agresyvaus odos valymo ar dirginimo.

Pilingai veidui: kuo jie skiriasi nuo šveitiklių?

Pilingai ir šveitikliai yra odos priežiūros produktai, skirti valyti ir atnaujinti odą, tačiau jie veikia šiek tiek skirtingai ir turi skirtingus pagrindinius ingredientus.

Pilingai dažniausiai veikia chemiškai. Jie naudoja tam tikras rūgštis ar kitus cheminius komponentus, kad švelniai tirpintų negyvas odos ląsteles. Populiariausi cheminiai pilingai yra su alfa hidroksirūgštimis (AHA), beta hidroksirūgštimis (BHA) ar retinoidais. Šie produktai gali padėti pašalinti odos paviršinius sluoksnius, pagerindami odos tekstūrą, spalvą ir išvaizdą.

Tuo tarpu veido šveitikliai veikia fiziškai. Jie turi smulkias daleles arba granules, kurios padeda pašalinti negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus trinties principu. Toks mechaninis veikimo būdas suteikia jausmą, lyg būtumėte "nusivalęs" odą, palikdamas ją švarią ir švelnią.

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų produktų yra jų veikimo mechanizmas: cheminis prieš fizinį. Nors abu produktai yra skirti odos atnaujinimui, jų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo asmeninių odos poreikių, jos jautrumo ir norimo rezultato. Be to, svarbu prisiminti, kad per daug intensyvus ar dažnas naudojimas gali sukelti odos dirginimą ar sausumą, todėl svarbu laikytis nurodymų ir klausytis savo odos signalų.

Veido priežiūros priemonės pagal odos tipą

  • Riebiai odai: rekomenduojami šveitikliai, kuriuose yra salicilo rūgštis ar benzeno peroksidas, nes šie ingredientai padeda reguliuoti riebalų gamybą ir mažina spuogų atsiradimo riziką.
  • Sausai odai: minkšti šveitikliai su drėkinančiomis medžiagomis, kurie nedžiovina odos.
  • Jautriai odai: šveitikliai be granulių yra idealūs, nes jie švelnūs ir nedirgina odos.
  • Vyrų odai: vyrams skirti šveitikliai paprastai turi gilesnį valymą, atsižvelgiant į storesnę ir riebesnę odą.

Veido šveitiklio naudojimas

Šveitiklis turėtų būti naudojamas ne dažniau kaip 2-3 kartus per savaitę, kad nebūtų perdžiovinama ar dirginama oda. Šveitiklio naudojimo procesas yra paprastas: užtepkite ant drėgnos odos, švelniai masažuokite ir nuplaukite. Po procedūros rekomenduojama naudoti drėkinamąją kremą. Jei naudojate šveitiklį su cheminėm medžiagom, būtinai naudokite saulės apsaugos priemones, kad apsaugotumėte odą nuo saulės spindulių.

Veido šveitikliai, pilingai Divari.lt e-parduotuvėje

Divari.lt e-parduotuvės asortimente rasite veido šveitiklius ir pilingus, skirtus kiekvieno tipo odai. Šie produktai yra puikus pasirinkimas norintiems atnaujinti odą, pašalinti negyvas ląsteles ir suteikti jai šviežumo. Internetu perkant pasinaudokite specialia akcija, dėl kurios veido šveitikliai ir pilingai kainuoja dar pigiau! Kaina atspindi produktų kokybę, todėl Divari.lt garantuoja, kad įsigiję mūsų parduotuvės produktus gausite tik geriausią kainos ir kokybės santykį.

Missha pilingo gelis su hialuronu, 100 ml
Laikinai Nėra
Gelinis veido pilingas su hialurono rūgštimi efektyviai pašalina negyvų odos ląstelių sluoksnį ir drėkina odą. Veido oda atgauna švytėjimą ir skaistumą.
15.79 €
Be PVM:13.05 €
Neogen dermalogy aliejiniai valomieji diskeliai, 150 ml
Laikinai Nėra
Valomieji diskeliai su gausiu aliejaus kiekiu abiejose reljefinio įkloto pusėse, padedantis pašalinti visą makiažą, greitai emulsuoti odą be jokio lipnumo.
27.95 €
Be PVM:23.10 €
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)