Prekių krepšelis

Himalaya

Himalaya Chyavanaprasha čiavanprašas su medumi, 500 g
Naujiena
Himalaya Chyavanaprasha - unikalus senovės išminties ir šiuolaikinio mokslo derinys. Jis gaminamas pagal seną receptą, griežtai prižiūrint. Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybės lygį,  jo natūralūs komponentai yra nuolat tiriami. Apie Himalaya prekės ženklą: natūralūs,..
9.89 €
Be PVM:8.17 €
Himalaya energizuojantis dieninis veido kremas Himalaya gamintojo internetu. Ši kompanija (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Neutralus pH Drėkina Maitina Saugo nuo žalingo aplinkos poveikio Oda įg..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Himalaya lengvai drėkinantis gelinis veido kremas Himalaya gamintojo internetu. Ši kompanija (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Riebiai odai Galima naudoti nuo 18 metų. Lengvas gelinis kremas, praturtin..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Himalaya maitinamasis drėkinamasis rankų kremas, 50 ml
Laikinai Nėra
Himalaya maitinamasis drėkinamasis rankų kremas yra rankų priežiūros priemonė Himalaya gamintojo internetu. Himalaya Wellness Company (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Dermatologiškai patikrintas. Hipoalergi..
2.89 €
Be PVM:2.39 €
Himalaya Nourishing drėkinamasis kūno kremas yra kūno odos priežiūros priemonė Himalaya gamintojo internetu. Himalaya Wellness Company (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Tinka visiems odos tipams. Galima naudoti ..
3.88 €
Be PVM:3.21 €
Himalaya Olive ekstra maitinamasis alyvuogių kremas kūno ir veido yra kūno odos priežiūros priemonė Himalaya gamintojo internetu. Himalaya Wellness Company (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Dermatalogiškai t..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Himalaya regeneruojantis-atgaivinanatis naktinis kremas Himalaya gamintojo internetu. Ši kompanija (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Premium klasės naktinis kremas, praturtintas antioksidantais ir 100 % auga..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Himalaya senėjimą lėtinantis rankų kremas yra rankų priežiūros priemonė Himalaya gamintojo internetu. Himalaya Wellness Company (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Dermatologiškai patikrintas. Hipoalerginis. ..
2.89 €
Be PVM:2.39 €
Himalaya valomoji veido kaukė su nimbamedžiu Himalaya gamintojo internetu. Himalaya Wellness Company (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore. Reguliuoja veido riebumą, valo užsikimšusias poras ir gali padėti nuo sp..
5.89 €
Be PVM:4.87 €
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Himalaya Wellness Company (anksčiau Himalaya Drug Company) yra Indijos tarptautinė asmens priežiūros ir farmacijos įmonė, įsikūrusi Bangalore.

Gamintojo adresas: Makalis, Bengalūras, 562162, Indija.