Prekių krepšelis

Maisto papildai energijai

Maisto papildų energijai kategorijoje rasite papildus, skirtus padėti palaikyti normalią energijos apykaitą. Čia įtraukti papildai su veikliosiomis medžiagomis, įtakojančiomis protinę veiklą, lytinę funkciją, normalią imuninės sistemos veiklą, energingumą sportuojantiems ir fiziškai aktyviems. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Visų šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Praturtinkite mitybą maisto papildais, kurie gali padėti palaikyti gerą savijautą ir puikią nuotaiką. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Eleuterokokų ekstraktas suteikia organizmui tonizuojantį ir stimuliuojantį poveikį. Juodojo eleuterokoko šaknys, L-askorbo rūgštis.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
MaxiVita energy power taurinas, 12 pakelių MaxiVita energy power taurinas, 12 pakelių
Laikinai Nėra
Kininiai ženšeniai padeda palaikyti normalią fizinę ir psichinę/protinę savijautą. Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Maisto papildas skirtas širdies raumenų stiprinimui ir širdies ritmo stabilizavimui. Taurinas, užpildas celiuliozė. Greitas ir patogus pristatymas!
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Senior 50+ skirtas energingumui, ištvermei, imunitetui, normaliai psichinei/protinei savijautai, lytinei funkcijai.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Kininiai ženšeniai padeda palaikyti normalią fizinę ir psichinę/protinę savijauta, normalią imuninės sistemos veiklą. Greitas ir patogus pristatymas!
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą, padeda palaikyti normalią protinę savijautą normalią imuninės sistemos veiklą
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Eleuterokokų skystasis ekstraktas suteikia organizmui tonizuojantį ir stimuliuojantį poveikį. Preparatas energingumui, maisto papildas.
4.79 € 4.99 €
Be PVM:3.96 €
Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą, padeda palaikyti normalią protinę veiklą, normalią imuninės sistemos veiklą.
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)