Prekių krepšelis

Mirrolla

Dilgėlių kosmetinis aliejus, 100 ml
-10 %
Tik išoriniam naudojimui. Turi drėkinančių ir maitinančių savybių. Ramina sudirgusį epidermį. Padeda atkurti plaukus, padeda juos stiprinti, neleidžia susidaryti pleiskanoms. Atsargumo priemonės: vengti patekimo į akis. Patekus, kruopščiai nuplaukite dideliu kiekiu šilto v..
4.49 € 4.99 €
Be PVM:3.71 €
Tik išoriniam naudojimui. Jis turi odą minkštinančių, maitinančių ir drėkinančių savybių. Švelniai nuramina sudirgusią odą, mažina jos pleiskanojimą. Tinka pažeistiems plaukams stiprinti ir atstatyti. Atsargumo priemonės: vengti patekimo į akis. Patekus, kruopščiai ..
3.48 €
Be PVM:2.88 €
Tik išoriniam naudojimui. Medetkų aliejus idealiai tinka riebiai ir probleminei odai prižiūrėti. Jis gali padėti normalizuoti riebalines liaukas, daryti odą blyškią. Medetkos pasižymi drėkinamuoju, minkštinamuoju ir apsauginiu poveikiu. Aliejus skatina plaukų augimą ir stiprė..
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Tik išoriniam naudojimui. Gerina odos būklę, turi jauninantį poveikį. Teigiamai veikia susilpnėjusius plaukus, atkuria jų struktūrą ir padidina elastingumą. Emocinė būsena: suteikia energijos, pagyvina. Aromatas: dervingas, kartaus, vėsus, balzaminis. Atsargumo priemonės: patikrin..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Tik išoriniam naudojimui. Ramunėlių aliejus tinka kasdienei bet kokio tipo odos priežiūrai. Vertingos ramunėlių savybės padeda pagerinti odos stangrumą ir elastingumą, užkertant kelią priešlaikiniam senėjimui. Aliejus ramina odą. Atkuria plaukų struktūrą, stiprina juos ir suteikia n..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Serija 03 kremas kojoms šlapalas „Močevina“ nuospaudoms, mozoliams, pėdų įtrukimams, 75 ml
-29 %
Kremas padeda sumažinti sudirginimą, maitina ir saugo epidermį nuo įtrūkimų ir išsausėjimo, padeda suminkštinti nuospaudas, atnaujina odą. Naudojimo būdas: nedidelį kiekį, du kartus per dieną, masažuojančiais judesiais įtrinti į švarią odą. Atsargumo įspėjimai: individualu..
3.48 € 4.89 €
Be PVM:2.88 €
Tik išoriniam naudojimui. Gerina odos stangrumą ir elastingumą. Atkuria pažeistų, trapių plaukų struktūrą. Emocinė būsena: skatina atsipalaidavimą, ramina. Aromatas: ryškus, šiltas, saldus, šventiškas. Atsargumo priemonės: patikrinkite individualų jautr..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Daugiau nei 15 metų tyrimų ir gamybos įmonė Mirrolla kuria ir gamina maisto papildus, funkcinį kūdikių maistą, taip pat kosmetiką vaikams ir suaugusiems, eterinius aliejus.

Gamintojo adresas: Listvennaya Ulitsa st. 20, Petersburg, 194214, Rusija.