Prekių krepšelis

Saponificio Artiglanale Fiorentino

Fiorentino apvalus rožių muilo rinkinys išraižytas gėlėmis, 375 g Fiorentino apvalus rožių muilo rinkinys išraižytas gėlėmis, 375 g
-10 %
Florentino apvalus rožių muilo rinkinys išraižytas gėlėmis Florentine artisan soap factory gamintojo internetu. Įmonė yra dinamiška ir kūrybinga, kuri gimė iš noro sukurti muilų srityje naują realybę, galinčią pasiūlyti nacionalinėms ir tarptautinėms rinkoms aukštos kokyb..
11.06 € 12.29 €
Be PVM:9.14 €
Fiorentino kedrų ir tonka skystas muilas rankoms, 500 ml
-10 %
Fiorentino skystas muilas rankoms Kedras ir Tonka iš Gold collection Skystas muilas pasižymi saldžiu ir balzaminiu kvapu, sustiprintu vanile ir karamele. Gamtos gaivumas ir jos kvapų saldumas kartu suteikia malonų gaivumo pojūtį. Skystas muilas, pagamintas iš augalinės kilmės ingred..
5.57 € 6.19 €
Be PVM:4.60 €
Fiorentino pačulių ir sandalmedžio dušo želė-gelis, 500 ml
-10 % Laikinai Nėra
Fiorentino pačulių ir sandalmedžio dušo želė-gelis Fiorentine artisan soap factory gamintojo internetu. Įmonė yra dinamiška ir kūrybinga, kuri gimė iš noro sukurti muilų srityje naują realybę, galinčią pasiūlyti nacionalinėms ir tarptautinėms rinkoms aukštos kokybės produ..
7.19 € 7.99 €
Be PVM:5.94 €
Fiorentino pačulių ir sandalmedžio skystas muilas, 500 ml
-10 % Laikinai Nėra
Fiorentino pačiulių ir sandalo skystas muilas rankomsiš Gold kolekcijos Šis egzotiško charakterio kvapų mišinys apjungia saldžią ir sodrią pačiulių esenciją su pikantiškesne sandalmedžio esencija, suteikdama vidinę ramybę. Patvarus ir stipraus poveikio ši..
5.57 € 6.19 €
Be PVM:4.60 €
Fiorentino raudonųjų vynmedžių ir serbentų skystas muilas, 500 ml
-10 %
Skystas muilas su raudonaisiais vynmedžiais ir serbentais. Augalinės kilmės aktyviosios paviršiaus medžiagos Be parabenų ir ftalatų Be EDTA Gaivus ir pavasariškas, šis kvapų mišinys išlaisvina visą emocinę citrusinių natų jėgą. Sumaniai sumaiš..
5.57 € 6.19 €
Be PVM:4.60 €
Fiorentino vetiverija ir arganas skystas muilas rankoms, 500 ml
-10 %
Fiorentino skystas muilas rankoms Vetiverija ir Arganas iš Gold kolekcijos Šiltas, aistringas ir žavus aromatas, skleidžiantis miško, žemės, gaivios ir vešlios augmenijos užuominas, pasižymi saldžiais ir šiltais tonais. Mišinys sukurtas meistriškai..
5.57 € 6.19 €
Be PVM:4.60 €
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Saponificio Artigianale Fiorentino gimė 1999 metais iš paprastos, bet svarbios idėjos: suteikti kultūrą, harmoniją ir kokybę gaminiams, skirtiems kūno grožiui ir sveikatai. Grynos medžiagos, natūralūs kvepalai, meistriškumas – tai vis naujo senovinio recepto paslaptis, leidžianti pasiūlyti išskirtinius muilus kokybei ir grožiui. Originalūs ir išskirtiniai dizainai, įkvėpti Florencijos meninės tradicijos, padengia pakuotes formų ir spalvų simfonija, todėl jos tampa brangiomis puikaus muilo dėžėmis.

Gamintojo adresas: Via G. Brodolini, 4, 50063 Lagaccioni FI, Italija.