Prekių krepšelis

Specmaz

Skystas maisto papildas su cukrumi Širdžiai Be alkoholio Sudedamosios dalys: cukrus, raudonosios gudobelės vaisių ekstraktas, erškėčių vaisių ekstraktas, paprastojo šermukšnio vaisių ekstraktas, paprastosios radiolės šakniastiebių ir šaknų ekstr..
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Skystas maisto papildas su cukrumi Šuster mėlynė drakono akis Be alkoholio Balzamą galima skiesti vandeniu, dėti į arbatą, gazuotą vandenį ar sultis. Sirupą taip pat galima dėti į desertus. Sudedamosios dalys: cukrus, mėlynių vaisių ekstraktas, pievinės akišveitės žolės eks..
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Skystas maisto papildas su cukrumi be alkoholio  „Šuster gin-seng yin-and-yang“ Sudedamosios dalys: cukrus, erškėčių vaisių ekstraktas, rausvosios rodiolos šaknų ir šakniastiebių ekstraktas, arbatinio kirvenio šakniastiebių ekstraktas (raudon..
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Vulkan duplet inhaliacinis pieštukas, 5 g
Laikinai Nėra
Aliejinis pieštukas „Vulkan“ Sudėtis: žiūrėti ant įpakavimo (po žodžiu „composito“). Vartojimas: nuėmus kamštelį, įkišti inhaliatorių į nosį ir giliai įkvėpti 2-3 kartus, naudoti 2-3 kartus per dieną. Geriausias naudoti: 30 mėn. nuo pagaminimo da..
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Balzamas žvaigždutė Kūnui Mikromasažui Skirtas lokaliam mikromasažui. Saugoti, kad nepatektų į akis, ant pažeistos odos ir gleivinės. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Sudedamosios dalys: Petrolatum, Coconut Oil, Soja Oil, Palm Oil, Methylparaben, Propylparaben, Propylene, Glycol..
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Prekės ženklo Specmaz linija yra veiksmingi kosmetikos produktai su Sibiro egle ir skruzdžių alkoholiu. Optimaliai parinktas natūralių stepių, pievų ir miško augalų ekstraktų ir aliejų kompleksas greitai ir giliai įsiskverbia į odą. Maitina, drėkina, saugo.

Gamintojo adreas: Maskva, st. Sadovnicheskaya, 14 k. 9, Rusija.