Prekių krepšelis

Siauralapio gauromečio arbatos

Arbatos ir vaistažolės siaurolapis gaurometis. Žolelių arbatos su: šaltalakniu, mėlynėmis, erškėtuogėmis, imbieru, gudobelėmis ir t.t. Įsigykite internetu pigiau - fermentuotos, lapeliai, trintos arbatžolės!

Vitamino C lapuose tiek pat, kiek ir juoduosiuose serbentuose. Taip pat yra daug biologiškai aktyvių medžiagų: taninų, gleivių, alkaloidų, vitaminų ir t.t.
2.49 €
Be PVM:2.06 €
Senovines granuliacijos, fermentacijos ir džiovinimo technologijas, produkte išsaugomos unikalios augalo savybės ir išskirtinis aitrus skonis.
5.69 €
Be PVM:4.70 €
Siauralapio gauromečio Ivan-Čai arbata su gudobele, 20 pakelių
Laikinai Nėra
Manoma, kad Ivano arbata turi įvairios galimos naudos sveikatai. Paprastai ji geriama karšta arba šalta
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Naudojant senovines granuliacijos, fermentacijos ir džiovinimo technologijas, produkte išsaugomos unikalios augalo savybės ir išskirtinis aitrus aromatas.
5.69 €
Be PVM:4.70 €
Naudojant granuliacijos, fermentacijos ir džiovinimo technologijas, produkte išsaugomos unikalios augalo savybės ir išskirtinis aitrus skonis.
5.69 €
Be PVM:4.70 €
Siauralapio gauromečio Ivan-Čai arbata su šaltalankiu, 20 pakelių
Laikinai Nėra
Nėra kofeino. Manoma, kad Ivano arbata turi įvairios galimos naudos sveikatai. (Chamaenerion angustifolium, Hippophae)
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Naudojant senovines granuliacijos, fermentacijos ir džiovinimo technologijas, produkte išsaugomos unikalios augalo savybės (Hippophae).
5.69 €
Be PVM:4.70 €
Gauromečio arbatą galima naudoti kaip įprastą, kasdieninę arbatą, tačiau Gaurometis arba ožkarožė taip pat turi labai daug gerųjų savybių.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Ivan-chai arbata (siauralapis gaurometis) yra tradicinis slavų arbatos gėrimas. Ši arbata puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta gėrimus be kofeino.
5.69 €
Be PVM:4.70 €
Ši arbata puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta gėrimus be kofeino. Ivan-chai arbata (siauralapis gaurometis) yra tradicinis slavų arbatos gėrimas.
5.69 €
Be PVM:4.70 €
Žolelių arbata „Ivan-Čai" fermentuoti siauralapio gauromečio lapai, 50 g
Laikinai Nėra
Gaurometis siauralapis (lot. Epilobium angustifolium, angl. Fireweed, vok. Schmalblättriges Weidenröschen, rus. Иван-чай).
6.19 €
Be PVM:5.12 €
Fermentuoti siauralapio gauromečio lapai. Arbatinį šaukštelį 1,5-2 g užpilti 300 ml verdančiu vandeniu, palaikyti 5-10 minučių (Chamaenerion angustifolium)
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)