Prekių krepšelis

Vitaminai skydliaukei

Kas yra skydliaukė?

Skydliaukė yra stambi priekinės kaklo dalies endokrininė liauka, išsidėsčiusi tarp 5-ojo kaklo slankstelio ir 1-ojo krūtinės slankstelio, po pat Adomo obuoliu. Ji yra maždaug 15-30 g svorio, paprastai padidėja mėnesinių bei neštumo metu. Pagrindinė funkcija - atsakinga už svarbių hormonų, tokių kaip tiroksinas (T4) ir trijodtironinas (T3), gamybą. Šie hormonai yra esminiai normaliam organizmo veikimui, įskaitant medžiagų apykaitą, šilumos gamybą, širdies ritmą ir kitus procesus. Skydliaukės veikla gali būti paveikta įvairių veiksnių, įskaitant genetinį polinkį, stresą arba skydliaukės ligas.

Skydliaukė taip pat kontroliuoja jodui priklausomą hormonų gamybą, todėl jodo trūkumas arba perteklius gali turėti didelį poveikį jos veiklai. Be to, skydliaukė gali būti linkusi įvairiems sutrikimams, įskaitant hipotireozę, dėl kurių kinta jos hormonų gamyba.

Palaikant skydliaukės sveikatą, svarbu įtraukti į mitybą tinkamus jodą, seleną ir kitus esminius mikroelementus bei stebėti sveiką gyvenseną. Jei pastebite bet kokius skydliaukės veiklos sutrikimo simptomus, svarbu pasitarti su gydytoju, kuris gali atlikti reikiamus tyrimus.

Kaip pagerinti skydliaukės veiklą?

  • Sveika mityba: įtraukite į savo dietą maisto produktus, turinčius jodą, seleną. Jodas ir selenas padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą.
  • Aktyvus gyvenimo būdas: reguliarus fizinis aktyvumas gali padėti palaikyti normalų kūno svorį, kas yra svarbu užtikrinant normalią skydliaukės veiklą.
  • Streso valdymas: stresas gali turėti neigiamą poveikį skydliaukės funkcijai. Mokėkite valdyti stresą, praktikuodami meditaciją, jogą ar kitas atpalaiduojančias technikas.
  • Venkite „greito maisto“ produktų - įvairių sausainių, traškučių ir kitų perdirbtų maisto produktų sudėtyje yra daug natrio, druskų ir konservantų, kurie sutrikdo kalio ir natrio pusiausvyrą kūno ląstelėse.
  • Aprūpinkite organizmą vitaminu D - vitamino D trūkumas yra siejamas su skydliaukės veiklos sutrikimais.

Vitaminų skydliaukei naudojimas

Vitaminai skydliaukei gali būti naudingi palaikant bendrą organizmo sveikatą. Prieš pradėdami vartoti bet kokius papildus, būtina pasitarti su gydytoju ar dietologu, ypač jei pastebite skydliaukės veiklos sutrikimų požymių. Gydytojas gali nustatyti tinkamą dozę ir suderinamumą su jūsų sveikatos būkle.

Jodas: padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią odos būklę, normalią skydliaukės hormonų gamybą ir normalią skydliaukės veiklą. Jodą galima gauti valgant jodą turinčius maisto produktus arba naudojant joduotas druskas. Šaltiniai: menkės, jūros kopūstai, pienas, kalmarai, tunas, žuvų piršteliai, moliuskai.

Selenas: selenas yra antioksidantas, kuris padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą. Jį galima rasti tam tikruose riešutuose, sėmenyse ir žuvyse.

Svetainėje visa pateikta informacija yra tik rekomenduojamojo pobūdžio. Divari e.parduotuvės siūlomi produktai nėra skirti gydymui ar kokių nors ligų užkirtimui. Prieš skaitydami mūsų patarimus ar vartodami pardavinėjamą produkciją, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius bei vadovaukitės savo nuomone, konsultuokitės su gydytoju ar specialistu. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Rekomenduojamas kaip papildoma priemonė normaliai skydliaukės funkcijai palaikyti, hormonų kiekio reguliavimui. Greitas ir patogus pristatymas!
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Rekomenduojamas kaip papildoma priemonė normaliai skydliaukės funkcijai palaikyti, hormonų kiekio reguliavimui. Greitas ir patogus pristatymas
23.99 €
Be PVM:19.83 €
Be jodo trukūmo papildymo, laminarijoje esančios aktyviosios medžiagos dirgina virškinamojo trakto gleivinės receptorius ir pasižymi laisvinančiu efektu.
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Selenas padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą, normalią plaukų, nagų būklę, normalią imuninės sistemos veiklą, normalią spermatogenezę.
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Selenas padeda palaikyti: normalią spermatogenezę, normalią plaukų būklę ir nagų būklę, normalią imuninės sistemos veiklą, normalią skydliaukės veiklą.
7.70 €
Be PVM:6.36 €
NikSen selenas ++ 100 mcg, 30 tablečių NikSen selenas ++ 100 mcg, 30 tablečių
Laikinai Nėra
Selenas padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą, normalią plaukų, nagų būklę, normalią imuninės sistemos veiklą.
2.86 €
Be PVM:2.36 €
Jodas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią odos būklę.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Jūros kopūstai kupini vitaminų ir mineralų. Vartojimas: suaugusiems vartoti 1/2 arbatinio šaukštelio (1 g) 1 kartą per dieną valgant.
8.49 €
Be PVM:7.02 €
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)