Prekių krepšelis

Chlorofilas spygliuočių eliksyras

Chlorofilas kategorijoje rasite įvairių gamintojų spygliuočių, mėlynžiedės liucernos ekstraktus. Chlorofilas yra augalinis pigmentas, nudažantis lapus žaliai. Chlorofilą puikiai įsisavina žmogaus organizmas. Chlorofilas iš augalų (liucernos, spyglių, dumblių, dilgėlių ir kt.) yra išgaunamas pramoniniu ekstrakcijos būdu. Gaunami įvairūs chlorofilo dariniai: vario, geležies ir natrio chlorofilinas. Natrio chlorofilinas išgaunamas iš paprastosios eglės. Jo sudėtyje yra chlorofilo A ir chlorofilo B dariniai, riebiųjų rūgščių ir dervinių rūgščių natrio druskos, įvairūs mineralai (geležis, kalis, magnis, cinkas, varis, manganas, kalcis, natris, kobaltas ir kt.).

Chlorofilas iš liucernos be cukraus, be konservantų. Chlorofilas – augalinis pigmentas, nudažantis lapus žaliai. Greitas ir patogus pristatymas!
15.98 €
Be PVM:13.21 €
Baltojo šilkmedžio chlorofilas reiškia žalią pigmentą, esantį baltojo šilkmedžio augalo (Morus alba) lapuose
16.99 €
Be PVM:14.04 €
Stimuliuojantis kraujo kūnelių gamybą, suteikianti energijos, puikiai reguliuojanti skysčių šalinimo iš organizmo funkcijas, stiprinanti imuninę sistemą.
9.99 €
Be PVM:8.26 €
Stimuliuojantis kraujo kūnelių gamybą, suteikiantis energijos, puikiai reguliuojanti skysčių šalinimo iš organizmo funkcijas, stiprinanti imuninę sistemą.
19.49 €
Be PVM:16.11 €
Chlorofilas – augalinis pigmentas, nudažantis lapus žaliai. Chlorofilą puikiai įsisavina žmogaus organizmas.
22.99 €
Be PVM:19.00 €
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)