Prekių krepšelis

Spirulinos preparatai

Maisto papildų spirulinos preparatai kategorijoje rasite papildus, kurie gali padėti imunitetui stiprinti. Čia įtraukti papildai su veikliosiomis medžiagomis, įtakojančiomis sergant mažakraujyste, besikartojantiems uždegimams. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Visų šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Praturtinkite mityb maisto papildais. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Maisto papildas imunitetui ir sveikatai palaikyti. Vartojimas: rekomenduojama vartoti po 2 tabletes 2-3 kartus per dieną, valgio metu.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
100 % natūralus produktas. Maisto papildas. Padeda padidinti raumenų jėgą ir ištvermę, pagerinti smegenų veiklą. Plokščiosios vingrūvnės milteliai.
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Chlorella yra vienaląstis žaliasis mikrodumblis, žinomas dėl didelės maistinių medžiagų koncentracijos, įskaitant vitaminus, mineralus, antioksidantus.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Spirulina milteliai, 150 g
Laikinai Nėra
Spirulina (alga spirulina platensis) yra žaliai melsvas mikrodumblis. Turi daug baltymų. Skaidulinių medžiagų šaltinis. Mažai riebalų.
5.95 €
Be PVM:4.92 €
Spirulina yra mėlynai žalių mikrodumblių rūšis, kurioje yra daug baltymų, vitaminų, mineralų ir antioksidantų.
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Spirulina tabletės iš natūralių jūros dumblių. Maisto papildas lieknėjimui, cholesterolio kontrolei ir imuninei sistemai.
10.89 €
Be PVM:9.00 €
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)