Prekių krepšelis

Geležis

Geležis kategorijoje rasite preparatus su geležimi, kurie gali padėti palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą organizme. Gali padėti mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Eko-Mon alaus mielės su kalciu, magniu, geležimi, 100 tablečių
Laikinai Nėra
Kalcis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią raumenų veiklą, normalų kraujo krešėjimą, reikalingas nomaliai kaulų, dantų būklei palaikyti.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Su saldikliu. Tinka diabetikams. Geležis padeda palaikyti: normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalią energijos apykaitą.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Geležis padeda palaikyti: normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalų deguonies pernešimą organizme.Geležis su folio rūgštimi ir vi
8.89 €
Be PVM:7.35 €
Starpharma geležis strong su burokėlių milteliais + vitaminas C + geležis, 30 kapsulių
Laikinai Nėra
Geležis ir vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargi, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią energijos apykaitą.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)