Prekių krepšelis

Ženšenio preparatai

Maisto papildų ženšenio preparatai kategorijoje rasite papildus, kurie gali padėti palaikyti normalią energinių medžiagų apykaitą. Čia įtraukti papildai su veikliosiomis medžiagomis, kurie gali padėti palaikyti normalią lytinę funkciją bei normalią fizinę ir normalią psichinę/protinę savijautą. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Visų šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Praturtinkite mitybą maisto papildais su esančiu ženšeniu. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Maisto papildas su cukrumi. Skystis. Cukrus, erškėčių vaisių ekstraktas, rausvosios rodiolos šaknų ekstraktas. Greitas ir patogus pristatymas!
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Eleutherococcus senticosus Rupr. et Maxim. Juodasis eleuterokokas padeda palaikyti protinę veiklą ir energiją. Greitas ir patogus pristatymas!
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Ženšenio tinktūra, 25 ml
-14 %
Ženšenio šaknų ekstraktas Panax ginseng padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą. Ženšenio tinktūra. Greitas ir patogus pristatymas!
4.29 € 4.99 €
Be PVM:3.55 €
Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą, padeda palaikyti normalią protinę savijautą normalią imuninės sistemos veiklą
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Ženšenio šaknų ekstraktas padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą. Maisto papilde yra pantorkino
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Ženšenio ir bičių pienelio maisto papildas. Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą. Greitas ir patogus pristatymas!
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą, padeda palaikyti normalią protinę savijautą.
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)