Prekių krepšelis

Arbatos nuo peršalimo

Arbatos ir vaistažolės peršalimui, imunitetui kategorijoje rasite arbatas ir vaistažoles: imbieras, baikalo kalpokė, eukaliptas, šeivamedis, klukšnė ir kitas. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Paprastojo amalo lapų arbata gali padėti apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų. Greitas ir patogus pristatymas!
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Medžio žievėje galima rasti salicino, junginio, panašaus į aspiriną.
2.09 €
Be PVM:1.73 €
Bitkrėslė pasižymi prakaito išsiskyrimą skatinančiu ir karščiavimą mažinančiu poveikiu, taip pat ji lėtina širdies ritmą, didina kraujospūdį
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Smulkinta čiobrelių žolė. Padeda esant kvėpavimo organų ligoms, gali padėti esant skrandžio, žarnyno problemoms
2.09 €
Be PVM:1.73 €
Debesylo šaknys žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Naujiena
Smulkintos didžiojo debesylo šaknys ir šakniastiebiai. Debesylų šaknų arbata gali padėti palaikyti kvėpavimo takų ir virškinimo sistemos funkciją.
2.29 €
Be PVM:1.89 €
Erškėčių vaisiai gali padėti palaikyti kvėpavimo takų funkciją, gerinti virškinimą, papildyti organizmą vitaminu C.
3.59 €
Be PVM:2.97 €
Islandinė kerpena gali padėti palaikyti viršutinių kvėpavimo takų funkciją. Islandinė kerpena gali padėti, sumažėjus apetitui, virškinamajam traktui
3.29 €
Be PVM:2.72 €
Kadagio vaisiai žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Naujiena
Juniperus communis, paprastai žinomas kaip paprastasis kadagys, yra lėtai augantis visžalis krūmas arba mažas medis, priklausantis Cupressaceae šeimai
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Vitamino C lapuose tiek pat, kiek ir juoduosiuose serbentuose. Taip pat yra daug biologiškai aktyvių medžiagų: taninų, gleivių, alkaloidų, vitaminų ir t.t.
2.59 €
Be PVM:2.14 €
Gali būti naudojamas esant viršutinių kvėpavimo takų katarui, kokliušui, tracheitui, laringitui, bronchitui, bronchopneumonijai, bronchektazėms.
2.89 €
Be PVM:2.39 €
Gali padėti peršalus, taip pat palaikyti viršutinių kvėpavimo takų bei virškinamojo trakto funkcijas. Greitas ir patogus pristatymas!
1.98 €
Be PVM:1.64 €
Arbatos ir vaistažolės peršalimui, gripui ir kosuliui. Vytelinio eukalipto smulkinti lapai. Greitas ir patogus pristatymas!
1.99 €
Be PVM:1.65 €
Labai naudinga išsivirti imbiero arbatos ir gerti ją kaip šildančią, stiprinančią ir tonizuojančią priemonę, kai padaugėja peršalimo ligų.
2.39 €
Be PVM:1.98 €
Dažniausiai naudojamos gripui, ūminės kvėpavimo takų infekcijoms, kvėpavimo takų uždegimui, bronchitui ir laringitui, peršalimui.
4.30 €
Be PVM:3.55 €
Liaudies medicinoje naudojamas skrandžio ir žarnyno ligoms, blogam virškinimui, siekiant paskatinti apetitą, lėtiniam kolitui, vidurių užkietėjimui.
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Tradicinėje medicinoje laikoma pati stipriausia iš imuninių ir adaptageninių priemonių. Unikali jos savybė – gebėjimas atjauninti organizmą.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Liaudies medicinoje rugiagėlės buvo vartojamos kaip karščiavimą mažinanti priemonė.
3.79 €
Be PVM:3.13 €
Esant kosuliui ir sergant plaučių uždegimu, ir kai vargina kvėpavimo takų ar gerklės uždegimai, bronchitas, laringitas, bronchinė astma.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Džiovinti liepų žiedai. Dažniausiai vartojama kaip prakaitavimą skatinanti priemonė, sergant peršalimo ligomis, bronchitu, gripu
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Pelkinės trindažolės žolė ir šaknys. Normalizuoja medžiagų apykaitą. Vartojama apetitui žadinti, virškinimui pagerinti
3.59 €
Be PVM:2.97 €
Šalavijų lapai gali padėti palaikyti viršutinių kvėpavimo takų funkciją. Vartojant išoriškai gali padėti mažinti odos, burnos ar ryklės sudirgimą
2.19 €
Be PVM:1.81 €
Tirpi arbata „Samahan“ iš ajurvedinių augalų ypač tinka šaltajam metų laikui, nes labai gerai sušildo. Blakine kalendra, juodasis pipiras ir daug kitų.
6.20 €
Be PVM:5.12 €
Smulkinti vaistinės ramunės žiedai. Padeda palaikyti gerą odos ir gleivinių funkcinę būklę. Vartojama peršalimo ligų sezono metu
2.29 €
Be PVM:1.89 €
Smulkinti paprastojo putino vaisiai, paprastosios avietės lapai, gudobelių vaisiai, juodavaisių aronijų vaisiai, smulkintas žaliasis obuolys.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 52 (3 puslapių)