Your Cart

Vitaminas D

Vitaminas D kategorijoje rasite vitaminą D, kuris gali padėti palaikyti nervinę sistemos būklę, gali padėti normaliam įmunitetui ir kt. Vitaminas D atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese, padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje, normalią kaulų būklę, normalią raumenų funkciją, normalią dantų būklę.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Jutavit vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje.
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Vitaminas D3 padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje.
8.59 €
Be PVM:7.10 €
Padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje, normalią kaulų, dantų būklę.
5.80 €
Be PVM:4.79 €
Maisto papildas su alyvuogių aliejumi. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Maisto papildas guminukais su cukrumi vaikams. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią kaulų, dantų būklę.
2.59 € 3.48 €
Be PVM:2.14 €
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje.
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje. Greitas ir patogus pristatymas!
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje, normalią kaulų būklę.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Vitaminai C, D, cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitamians C, cinkas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
14.99 €
Be PVM:12.39 €
Vartojamas kalcio ir vitamino D trūkumui organizme atstatyti, normalizuoja kalcio apykaitą organizme, skatina kaulų audinio regeneraciją po lūžių.
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Vitaminas K padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą, normalią kaulų būklę. Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
11.79 €
Be PVM:9.74 €
Maisto papildas. Padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. Padeda išsaugoti normalų regėjimą.
9.99 €
Be PVM:8.26 €
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje, normalią kaulų, dantų būklę.
6.99 €
Be PVM:5.78 €
Virde vitaminai K2 MK7 + D3, 60 tablečių
Laikinai Nėra
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, normalią kalcio koncentraciją kraujyje. Vitaminas K padeda...
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)