Prekių krepšelis

Arbatos kepenims, virškinimui

Arbatos ir vaistažolės virškinimui ir kepenims kategorijoje rasite arbatas ir vaistažoles: ajeras, debesylo šaknys, čiobrelis. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Artišokas žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Laikinai Nėra
Smulkinti artišokų lapai (Cynara Scolymus L.) 100 %.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Baltasis gluosnis žievė žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Laikinai Nėra
Medžio žievėje galima rasti salicino, junginio, panašaus į aspiriną.
2.09 €
Be PVM:1.73 €
Bitkrėslė pasižymi prakaito išsiskyrimą skatinančiu ir karščiavimą mažinančiu poveikiu, taip pat ji lėtina širdies ritmą, didina kraujospūdį
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Čaga grybas žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Laikinai Nėra
Smulkintas įžulnusis skylenis Inonotus Obliquus turi antimikrobinių, priešuždegiminių, diuretikų, choleretinių savybių
4.30 €
Be PVM:3.55 €
Erškėčių vaisiai gali padėti palaikyti kvėpavimo takų funkciją, gerinti virškinimą, papildyti organizmą vitaminu C.
3.59 €
Be PVM:2.97 €
Inkstažolių lapai gali padėti palaikyti šlapimo pūslės ir šlapimo takų funkciją. Inkstažolė turi diuretikų ir choleretinį, antispazminį poveikį
5.38 €
Be PVM:4.45 €
Islandinė kerpena gali padėti palaikyti viršutinių kvėpavimo takų funkciją. Islandinė kerpena gali padėti, sumažėjus apetitui, virškinamajam traktui
3.29 €
Be PVM:2.72 €
Japoninė sofora žolelių arbata (japoninis svirmedis) Original Herbs, 50 g
Laikinai Nėra
Japonijos Sophora yra naudojamas aterosklerozės, vainikinių širdies ligų, širdies priepuolių, hipertenzijai, tromboflebitui, venų profilaktikai.
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Japonijos „Sophora“ yra naudojamas aterosklerozės, vainikinių širdies ligų, širdies priepuolių, hipertenzijai, tromboflebitui, venų profilaktikai.
4.09 €
Be PVM:3.38 €
Juniperus communis, paprastai žinomas kaip paprastasis kadagys, yra lėtai augantis visžalis krūmas arba mažas medis, priklausantis Cupressaceae šeimai
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Kiaulpienių šaknys gali padėti palaikyti virškinimo sistemos funkciją, padėti reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Lakišių žolė gali padėti palaikyti virškinamojo trakto funkciją. Lakišių žolė, vartojant išoriškai, gali padėti palaikyti gerą odos funkciją.
1.99 €
Be PVM:1.65 €
Gali padėti peršalus, taip pat palaikyti viršutinių kvėpavimo takų bei virškinamojo trakto funkcijas. Greitas ir patogus pristatymas!
1.98 €
Be PVM:1.64 €
Smulkinta ąžuolo žievė. Ąžuolų žievė gali padėti palaikyti virškinimo sistemos funkciją, esant laisviems viduriams. Greitas ir patogus pristatymas!
1.89 €
Be PVM:1.56 €
Smulkinti bruknių lapai. Bruknių lapai gali padėti palaikyti šlapimo pūslės ir šlapimo takų funkciją. Greitas ir patogus pristatymas!
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Lekraset žolelių arbata „Drebulė“, 50 g
Laikinai Nėra
Smulkinta drebulės Populus tremula žievė. Drebulės žievė naudojama artritui, artrozei, reumatikai, inkstams, šlapimo pūslei, prostatai, skrandžiui.
2.19 €
Be PVM:1.81 €
Arbatos ir vaistažolės peršalimui, gripui ir kosuliui. Vytelinio eukalipto smulkinti lapai. Greitas ir patogus pristatymas!
1.99 €
Be PVM:1.65 €
Turi priešuždegiminį, hemostatinį, hipotenzinį, diuretinį poveikį. Rekomenduojama kaip profilaktinė arbata nuo inkstų ir urolitiazės.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Skatina viduriavimą, didina žarnyno judrumą, sukelia jo turinio skatinimą ir skystinimą. Džiovinti smulkinti senų lapai ir kitos žolelės.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Naudojamas esant neurozėms, nemigai, isterijai ir klimakteriniams simptomams. Smulkinto valerijono šaknys, smulkintas paprastasis raudonėlis ir t.t.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Širdies ir kraujagyslių sistemai, gudobelės vaisiai turi teigiamą poveikį širdies nepakankamumui, susijusiam su įvairiomis širdies ligomis.
3.29 €
Be PVM:2.72 €
Turi priešuždegiminį, skausmą malšinantį, raminamąjį, lengvinantį vidurius poveikį. Rekomenduojamas kaip priemonė virškinimo trakto veikimui reguliuoti.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Gudobelių vaisiai gali padėti palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją. Džiovinti gudobelių vaisiai. Greitas ir patogus pristatymas!
2.89 €
Be PVM:2.39 €
Smulkinti džiovinti plačialapių gysločių lapai. Žolelių arbata Gyslotis skirta peršalimui, kosuliui malšinti. Greitas ir patogus pristatymas!
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 78 (4 puslapių)