Prekių krepšelis

Papildai organizmo valymui

Maisto papildų organizmo valymui kategorijoje rasite papildus, skirtus detoksikacijai. Čia įtraukti papildai savo sudėtyje turintys platų antioksidantų kompleksą. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Visų šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Praturtinkite mitybą maisto papildais organizmo valymui. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Maisto papildas. Efektyvi priemonė organizmo valymui nuo parazitų. Gvazdikai, paprastiosios bitkrėslės žiedai, ekstraktas, juodosios tuopos ekstraktas.
15.98 €
Be PVM:13.21 €
Maisto papildas. Efektyvi priemonė organizmo valymui nuo parazitų. Gvazdikai, paprastiosios bitkrėslės žiedai, ekstraktas, juodosios tuopos ekstraktas
27.00 €
Be PVM:22.31 €
Chaga grybas (Inonotus obliquus) turi daug antioksidantų ir augalinių junginių, kurie gali būti naudingi sveikatai. Įžulnusis skylenis kapsulėmis
15.79 €
Be PVM:13.05 €
Specialiai sukurtas žolelių kompleksas iš trijų žolelių ekstraktų, turinčių antiparazitinį poveikį.
9.99 €
Be PVM:8.26 €
Poliprenolis yra gamtinės kilmės medžiaga, priklausanti tai pačiai grupei kaip karotinas,vitaminas A, kofermentas Q, naftochinonas K.
22.69 €
Be PVM:18.75 €
Manoma, kad tikrojo margainio sėklos turi įvairių naudos sveikatai dėl savo veikliosios medžiagos silimarino.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)