Your Cart

Pleistrai

Medicinos prekių pleistrai kategorijoje rasite priemones, skirtas prireikus efektyviai panaudoti susidūrus su tam tikromis problemomis, kurios gali padėti: skausmui ir uždegimui malšinti, raumenų, raiščių, sąnąrių uždaroms traumoms (pvz. sportinėms). Taip pat gali mažinti mėlynes, nubrozdinimus, patempimus ar išnirimus, sumušimus. Turėdami pleistrus namų vaistinėlėje ar bet kur su savimi galėsite jaustis ramiau. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Nanoplast forte fizioterapinis pleistras Nanoplast forte fizioterapinis pleistras
Laikinai Nėra
Jis gali būti naudojamas gydyti įvairias sąnarių, raumenų, raiščių ar stuburo ligas bei uždaras traumas (pvz. sportines), tokias kaip mėlynes, patempimus.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Žolelių pleistrai praturtinti aktyviais komponentais, ekstraktais ir aliejais, kurie teigiamai veikia odą.
4.19 €
Be PVM:3.46 €
Nuospaudų juostelė yra baltos ir smėlio spalvos. Baltoji dalis 40x100 mm, o smėlio spalvos dalis 20x100 mm. Pleistras neturi būti susiraukšlėjęs.
1.29 €
Be PVM:1.07 €
Išorinio naudojimui prieš naudojant pleistrą kojas reikia iškaitinti ir kruopščiai nusausinti. Nuimti pasauginį pelistro sluoksnį.
1.25 €
Be PVM:1.03 €
Medicinos priemonė, fiksuojantis, ruloninis, audinio pagrindu, hipoalergiškas. Medvilninis audinys, lipni kaučiuko masė. Galim naudoti tvarsčių fiksavimui.
1.98 €
Be PVM:1.64 €
Medicinos priemonė, fiksuojantis, ruloninis, audinio pagrindu, hipoalergiškas. Medvilninis audinys, lipni kaučiuko masė. Galim naudoti lašelinių fiksavimui
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Odos priežiūrai. Atkuria, apsaugo, pagerina. Gelis-plėvelė odai
3.99 € 4.49 €
Be PVM:3.30 €
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)