Prekių krepšelis

Nervų sistemai

Arbatos ir vaistažolės nervų sistemai kategorijoje rasite arbatas ir vaistažoles nervų sistemai: apynys, baltasis gluosnis, eleuterokokas, jonažolė ir kitas. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Rožinės rodiolos šaknys nesmulkintos šaknys 100 % (Rhodiola rosea). Greitas ir nemokamas pristatymas užsisakant nuo 35 €!
10.29 €
Be PVM:8.50 €
Gali būti naudojamas esant viršutinių kvėpavimo takų katarui, kokliušui, tracheitui, laringitui, bronchitui, bronchopneumonijai, bronchektazėms.
3.39 €
Be PVM:2.80 €
Smulkinti paprastųjų apynių spurgai. Apynių spurgai gali padėti palaikyti virškinamojo trakto ir nervų sistemos funkciją, gerinti miego kokybę.
2.80 €
Be PVM:2.31 €
Smulkintos didžiojo debesylo šaknys ir šakniastiebiai. Debesylų šaknų arbata gali padėti palaikyti kvėpavimo takų ir virškinimo sistemos funkciją.
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Liaudies medicinoje jos naudojamos esant aritmijai, pradinei aterosklerozės formai, padidėjusiam dirglumui, nemigai. Greitas ir patogus pristatymas!
2.59 €
Be PVM:2.14 €
Naudojamas esant neurozėms, nemigai, isterijai ir klimakteriniams simptomams. Smulkinto valerijono šaknys, smulkintas paprastasis raudonėlis ir t.t.
3.19 €
Be PVM:2.64 €
Lekraset žolelių arbata „Geltonžiedis barkūnas“, 50 g
Laikinai Nėra
Smulkintas geltonžiedis barkūnas. Veido ir kūno odos priežiūrai - padidina odos elastingumą, tonizuoja, maitina, daro odą švelnią.
1.98 €
Be PVM:1.64 €
Nervų sistemai ir kraujotakai. Ginkmedžių lapuose esančios medžiagos gali padėti palaikyti gerą galvos smegenų ir periferinę kraujotaką.
2.99 €
Be PVM:2.47 €
Nervų sistemai ir virškinimo sistemai. Jonažolių žolė gali padėti palaikyti nervų sistemos funkciją, gerinti miego kokybę.
2.59 €
Be PVM:2.14 €
Kininis citrinvytis yra stiprus tonikas nuovargiui, sumažėjusiam fiziniam ir psichiniam veikimui, nervų sistemos išeikvojimui, seksualiniam silpnumui.
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Melisų lapai gali padėti palaikyti nervų sistemos funkciją, mažinti gerklės ir ryklės sudirgimą. Greitas ir patogus pristatymas!
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Rekomenduojama tradicinės medicinos hipertenzijai 1-2 laipsnių, krūtinės anginai, tachikardijos gydimui, skrandžio ir žarnyno sutrikimams.
2.00 €
Be PVM:1.65 €
Rožinė radiola dar kitaip žinoma pavadinimu kaip auksinė šaknis yra natūralus adaptogenas, kuris gali sumažinti nuovargį, sustiprinti koncentraciją.
10.89 €
Be PVM:9.00 €
Liaudies medicinoje rugiagėlės buvo vartojamos kaip karščiavimą mažinanti priemonė.
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Vitamino C lapuose tiek pat, kiek ir juoduosiuose serbentuose. Taip pat yra daug biologiškai aktyvių medžiagų: taninų, gleivių, alkaloidų, vitaminų ir t.t.
2.39 €
Be PVM:1.98 €
Sleep better geresniam miegui su melatoninu, 20 pakelių
Laikinai Nėra
Melatoninas padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę. Vaistinės ramunės padeda atsipalaiduoti ir palaikyti normalią miego kokybę.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Žolelių arbata Ivan-čai Gorčakovski krupnalistovij (Chamaenerion angustifolium, Calendula, Chamaenerion angustifolium, Centaurea cyanus).
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Žolelių arbata „Ivan-čai Gorčakovski“ siauralapis gaurometis fermentuotas ir granuliuotas (Chamaenerion angustifolium).
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Levandų arbata gali būti naudinga miegui ir odai, kovoti su nervimu.
2.49 €
Be PVM:2.06 €
Teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, nervų sistemų būklę, gerina inkstų ir sąnarių veiklą, padeda pašalinti iš organizmo toksinus.
1.98 €
Be PVM:1.64 €
Specialiu būdu auginami žaliosios arbatos lapeliai, auginami specialiu pridengimo būdu, apsaugant juos nuo saulės, kad sukauptų daugiau chlorofilo.
4.79 €
Be PVM:3.96 €
Kanapių arbata, kaip sako pavadinimas, gaminama iš kanapių, tiksliau – pluoštinių kanapių lapelių ir žiedų.
3.95 €
Be PVM:3.27 €
Senovines granuliacijos, fermentacijos ir džiovinimo technologijas, produkte išsaugomos unikalios augalo savybės ir išskirtinis aitrus skonis.
5.80 €
Be PVM:4.79 €
Naudojant senovines granuliacijos, fermentacijos ir džiovinimo technologijas, produkte išsaugomos unikalios augalo savybės ir išskirtinis aitrus aromatas.
5.80 €
Be PVM:4.79 €
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 31 (2 puslapių)