Your Cart

Burnos higiena

Siūlome aukščiausios kokybės burnos higienos priemones skirtas palaikyti švarą burnos ertmėje. Dantų pastos, šepetėliai, siūlai, burnos skalavimo skysčiai, kramtomoji guma ir kt. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Dantų pasta 6–12 metų vaikams su amino fluoridu. Sustiprina naujų nuolatinių dantų mineralizaciją, išlaiko dantis sveikus ir suteikia ilgalaikę apsaugą.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Elmex sensitive dantų pasta jautriems dantims, 75 ml Elmex sensitive dantų pasta jautriems dantims, 75 ml
Laikinai Nėra
Dantų pasta su amino ir kalcio fluoridu jautriems dantims. Kalcio fluoridas ant atvirų dentino kanalėlių formuoja patvarų apsauginį sluoksnį.
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Specialiai sukurtas mokyti vaikus švelniai valyti pieninius dantis. Nedidelė ir minkšta medžiaga dengta šepetėlio galvutė, sukurta jauniausiems vaikams.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Kedrų dantų pasta, 50 ml
Naujiena
Itin veiksminga priemonė, padedanti užkirsti kelią ėduonies susidarymui. Sudėtyje esanti fluoridinė medžiaga saugo kietuosius dantų audinius.
1.99 €
Be PVM:1.65 €
Opalescence cool mint balinanti dantų pasta, 100 ml Opalescence cool mint balinanti dantų pasta, 100 ml
Laikinai Nėra
"Opalescence Original Cool Mint" balinanti dantų pasta padeda pašalinti paviršines dantų dėmes, kad šypsena būtų baltesnė. Apsaugo nuo ėduonies.
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Dantų siūlas idealiai tinka ortodontinėms plokštelėms, tilteliams ir platiems tarpams tarp dantų valyti. Jis sudarytas iš 3 unikalių komponentų.
4.38 €
Be PVM:3.62 €
„Orbis“ tarpdančių šepetėliai yra lankstūs ir patvarūs ir tinka valyti tarp dantų, implantų ir kabių. Pakuotėje yra 8 šepetėliai ir 1 dangtelis.
2.99 €
Be PVM:2.47 €
Dantų siūlas - tarpdančių priežiūrai. 50 m vaškuotas nailoninis dantų siūlas su fluoridu, mėtų skonio, 2 komponentų dėžutė su integruotu peiliuku.
1.69 €
Be PVM:1.40 €
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)