Your Cart

Magnis

Magnis kategorijoje rasite preparatus su magniu, kurie gali padėti palaikyti normaliai raumenų funkcijai bei normaliai nervų sistemos veiklai. Gali padėti palaikyti gerą savijautą ir gali padėti mažinti varginantį raumenų mėšlungį bei nuovargio jausmą. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį. Gudobelės padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių funkciją, normalią širdies veiklą.
6.29 €
Be PVM:5.20 €
Dviskiautis ginkmedis padeda palaikyti normalią smegenų veiklą, psichinę būklę ir atmintį, normalią periferinę (ausų ir akių) kraujotaką.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Kalcis, vitaminas K reikalingi normaliai kaulų, dantų būklei palaikyti, padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą.
6.49 €
Be PVM:5.36 €
Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų funkciją
9.79 €
Be PVM:8.09 €
Lengvai nuryjamos tabletės, kurių sudėtyje yra magnio ir vitamino B6. Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.
3.75 €
Be PVM:3.10 €
Magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją, normalią kaulų, dantų būklę. Nervų sistemai, kraujodarai, imunitetui.
6.99 €
Be PVM:5.78 €
Maisto papildas. Magnis svarbus normaliai raumenų funkcijai bei normaliai nervų sistemos veiklai. Internetu geresne kaina, greitas ir patogus pristatymas!
6.99 €
Be PVM:5.78 €
Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Magnis, vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
3.48 €
Be PVM:2.88 €
Vitamir magnis + vitaminas B6, B2 forte, 30 tablečių
Laikinai Nėra
Magnis, vitaminas B6 ir vitaminas B2 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją, padeda mažinti pavargimo jausmą. Citrinų skonio.
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Starpharma magnis 200 mg strong, 30 kapsulių
Išpardavimas -40 %
Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.
2.99 € 4.99 €
Be PVM:2.47 €
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)