Prekių krepšelis

Vitaminai imunitetui stiprinti

Priežastys dėl ko silpsta imunitetas

Silpstantis imunitetas gali turėti įvairių priežasčių, kurių įtaka gali būti tiek fizinė, tiek emocinė. Viena iš pagrindinių priežasčių yra nepakankama mityba, kuri neatitinka organizmo poreikių. Maisto produktai, kuriuose trūksta svarbių vitaminų ir mineralų, gali neigiamai paveikti imuninę sistemą.

Stresas ir nuovargis yra dar vienos paplitusios priežastys. Nuolatinė emocinė įtampa gali silpninti organizmo gebėjimą kovoti su užklupusiomis infekcijomis. Tuo tarpu nepakankamas miegas ir neaktyvus gyvenimo būdas taip pat gali turėti įtakos imunitetui.

Infekcijos, ilgalaikis vaistų vartojimas arba lėtinės ligos taip pat gali turėti įtakos imuniteto silpnumui. Svarbu pabrėžti, kad kiekvieno žmogaus organizmas unikalus, todėl silpstantį imunitetą gali lemiamai paveikti įvairios priežastys. Tai tik keli iš faktorių, kurie gali prisidėti prie silpnos imuniteto būklės.

Be mitybos, streso ir miego trūkumo, svarbų vaidmenį gali vaidinti ir kitos gyvensenos ypatybės. Vengimas fizinio aktyvumo, per didelis alkoholio vartojimas, rūkymas ar netinkamas higienos palaikymas taip pat gali turėti įtakos organizmo gebėjimui atspariau reaguoti į infekcijas.

Taip pat reikia atsižvelgti į aplinkos veiksnius. Oro tarša, nuolatinis kontaktas su kenksmingomis medžiagomis gali turėti neigiamą poveikį imuninei sistemai. Ypač svarbu yra rūpintis gerais higienos įpročiais, ypač sergant virusinėmis infekcijomis, kad būtų išvengta ligų perdavimo.

 1. Stresas ir nuovargis: ilgalaikis stresas ir nuovargis gali nusilpninti imuninę sistemą, padidindami jautrumą infekcijoms.
 2. Nepakankamas miegas: miego trūkumas gali paveikti organizmo gebėjimą pasipriešinti infekcijoms ar kitiems negalavimams.
 3. Nesubalansuota mityba: trūkstant svarbių maisto medžiagų, ypač vitaminų ir mineralų, gali paveikti imuninės sistemos veiklą.
 4. Gyvenimo būdas: nepakankamas fizinis aktyvumas gali prisidėti prie silpnėjančio imuniteto.
 5. Įvairūs sutrikimai: kai kurios ligos, ypač ūminės arba lėtinės, gali silpninti imuninę sistemą.

Šios priežastys yra tarpusavyje susijusios ir gali stiprinti viena kitą. Todėl imuniteto stiprinimas turėtų būti visapusiškas, apimantis tiek mitybos, tiek gyvensenos pokyčius, siekiant palaikyti organizmo atsparumą įvairioms grėsmėms. Taigi, svarbu suprasti, kad imunitetas yra sudėtingas mechanizmas, o jo stiprinimas yra nuolatinis procesas, kurį veikia daugybė veiksnių.

Geriausi būdai stiprinti organizmo imunitetą

Svarbiausias būdas stiprinti organizmo imunitetą yra sveika gyvensena. Tai apima subalansuotą mitybą, aktyvų fizinį aktyvumą, pakankamą miegą ir streso valdymą. Keli veiksmai gali padėti stiprinti imunitetą:

 • Subalansuota mityba: įtraukite į racioną įvairius maisto produktų, kuriuose yra reikalingų vitaminų ir mineralų. Vitaminas C, D, cinkas ir varis yra svarbūs imunitetui stiprinti. Valgykite įvairų maistą, įskaitant vaisius, daržoves, riešutus, grūdus, liesą mėsą ir žuvį.
 • Fizinis aktyvumas: reguliarus fizinis aktyvumas gali padidinti kraujo apytaką, didinti energijos lygį ir stimuliuoti imuninę sistemą. Tai nereiškia, kad turite pradėti sunkias treniruotes; pakanka pasivaikščiojimų ar lengvų pratimų.
 • Pakankamas miegas: kokybiškas miegas yra būtinas organizmo atsinaujinimui. Nenuostabu, kad miego trūkumas gali paveikti imuninę sistemą ir padidinti jautrumą infekcijoms.
 • Streso valdymas: ilgalaikis stresas gali turėti neigiamą poveikį organizmo gebėjimui kovoti su infekcijomis. Taikykite veiksmingus streso valdymo metodus, tokius kaip meditacija, jogos ar kvėpavimo pratimai.
 • Vengimas kenksmingų įpročių: vengti rūkymo ir didelio alkoholio vartojimo.
 • Higienos palaikymas: laikykitės tinkamos asmens higienos, ypač ligos laikotarpiu. Reguliarus rankų plovimas ir bendros higienos taisyklių laikymasis gali sumažinti infekcijų perdavimo riziką.
 • Vanduo: pakankamas vandens vartojimas yra būtinas organizmo normaliam veikimui, įskaitant limfinės sistemos ir kraujo skystumo palaikymą.

Svarbu pabrėžti, kad nėra stebuklingo būdo imunitetą stiprinti per vieną naktį. Tai yra nuolatinis procesas, reikalaujantis tvaraus gyvensenos požiūrio. Taigi, palaikykite sveiką gyvenseną, ir jūsų imuninė sistema bus pasiruošusi kovoti su iššūkiais.

Vitaminai imunitetui

Vitaminai yra esminiai imunitetui stiprinti ir organizmo apsaugai. Skirtingi vitaminai atlieka skirtingas funkcijas, todėl svarbu įtraukti įvairių vitaminų į savo mitybą. Štai keletas vitaminų, kurie gali padėti stiprinti imuninę sistemą:

 • Vitaminas C: Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo normaliai kraujagyslių funkcijai, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir imuninės sistemos veiklą. Gausu šių vitaminų yra citrusiniuose vaisiuose, braškėse, brokoliuose ir šparaginėse pupelėse.
 • Vitaminas D: tai svarbus vitaminas, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Jį galima gauti iš saulės spindulių, žuvų, kiaušinių ir vitaminų D turinčių maisto papildų.
 • Vitaminas A: padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Geri šaltiniai yra morkos, salierai, saldūs bulvės ir keletas kitų spalvotų vaisių bei daržovių.
 • Vitaminas E: padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Jį galima rasti riebaluose, riešutuose, sėmenyse ir aliejuje.
 • Vitaminas B6: padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Jį galima rasti liesoje vištienoje, kalakutienoje, bulvėse ir avokaduose.

Svarbu paminėti, kad geriausia gauti visas šias medžiagas iš įvairaus ir subalansuoto maisto, tačiau, jei mityba neįtraukia pakankamai vitaminų, galima pasikonsultuoti su gydytoju ir įtraukti vitaminus ar papildus, siekiant palaikyti normalų imunitetą.

Papildų imunitetui asortimentas Divari.lt e.parduotuvėje

Mūsų parduotuvė siūlo platų asortimentą papildų bei vitaminų, kurie gali būti naudingi imunitetui. Tai apima vitaminus, mineralus ir kitus maisto papildus, kurie gali prisidėti prie organizmo atsparumo. Nepamirškite naudotis taikomomis akcijomis prekėms už gerą kainą. Pasirinkite geriausius papildus savo sveikatai palaikyti!

Svetainėje visa pateikta informacija yra tik rekomenduojamojo pobūdžio. Divari e.parduotuvės siūlomi produktai nėra skirti gydymui ar kokių nors ligų užkirtimui. Prieš skaitydami mūsų patarimus ar vartodami pardavinėjamą produkciją, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius bei vadovaukitės savo nuomone, konsultuokitės su gydytoju ar specialistu. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Baltasis mumijo tabletėse 3 g miltelių ištirpinti 3 litruose virinto vandens (kambario temperatūros), vartoti po pusę stiklinės (100 ml) 3 kartus dienoje.
9.99 €
Be PVM:8.26 €
Alisatas yra intensyvus biologinis priedas (BAD), kuris pacientui suteikia papildomą alicino kiekį. Greitas ir patogus pristatymas!
5.19 €
Be PVM:4.29 €
Maisto papildas Astragal yra Rytų žolė, ypač tinkama rudens sezonui, kai organizmas yra jautrus infekcijoms ir peršalimui. Padidina atsparumą peršalimui.
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
CigaPan yra daugiafunkcinis priedas, kuris stimuliuoja ir kontroliuoja svarbiausias organizmo funkcijas, stiprina sveikatą ir spartina atkūrimą
28.99 €
Be PVM:23.96 €
Maistgo papildas Dolgolet imunitetui stiprinti. Bulvinė saulėgrąža. Internetu pigiau, išsami konsultacija, greitas ir patogus pristatymas!
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Gintaro rūgštis, gliukozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos. Greitas ir patogus pristatymas!
1.99 €
Be PVM:1.65 €
Maisto papildas. Gintaro rūgštis, gliukozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos. Greitas ir patogus pristatymas!
8.79 €
Be PVM:7.27 €
Vitaminas C, cinkas, selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
12.69 €
Be PVM:10.49 €
JutaVit česnako aliejus, 100 kapsulių JutaVit česnako aliejus, 100 kapsulių
Laikinai Nėra
Česnakai padeda palaikyti normalią: imuninės sistemos veiklą, širdies ir kraujagyslių funkciją, kvėpavimo takų funkciją. Greitas ir patogus pristatymas!
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Ciberžolės padeda palaikyti sąnarių sveikatą. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Greitas ir patogus pristatymas!
13.29 €
Be PVM:10.98 €
Vitaminas C ir rausvažiedės ežiuolės padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
6.99 €
Be PVM:5.78 €
Normaliai medžiagų apykaitai ir gliukozės koncentracijai. Chromas padeda palaikyti normalią makromedžiagų apykaitą bei normalią gliukozės koncentraciją.
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją, normalią imuninės sistemos veiklą
7.79 €
Be PVM:6.44 €
Kalcis reikalingas normaliai kaulų, dantų būklei palaikyti. Vitaminai A, C, D, B12, B6 cinkas, varis, foliatai. Greitas ir patogus pristatymas!
22.20 €
Be PVM:18.35 €
Kalcis reikalingas normaliai kaulų, dantų būklei palaikyti. Vitaminai A, C, D, B12, B6 cinkas, varis, foliatai. Greitas ir patogus pristatymas
16.99 €
Be PVM:14.04 €
Vitaminas A ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą. Cinkas padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų būklę.
8.99 €
Be PVM:7.43 €
JutaVit krilių taukai, EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.
20.99 €
Be PVM:17.35 €
Vitaminas A ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą. Cinkas padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Greitas ir patogus pristatymas!
7.99 €
Be PVM:6.60 €
DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą. EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą
11.99 €
Be PVM:9.91 €
JutaVit omega 3 žuvų taukai 1000 mg, 30 kapsulių
Laikinai Nėra
DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą. EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.
5.69 €
Be PVM:4.70 €
Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų, odos būklei
8.19 €
Be PVM:6.77 €
Vitaminas C 1000 mg padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, normalų kolageno
13.29 €
Be PVM:10.98 €
Vitaminas C 1000 mg padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, normalų kolageno.
6.59 €
Be PVM:5.45 €
Vitaminas C 500 mg padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, normalų kolageno kiekį.
6.39 €
Be PVM:5.28 €
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 90 (4 puslapių)