Prekių krepšelis

Atminčiai ir smegenų veiklai

Maisto papildų atminčiai ir smegenų veiklai kategorijoje rasite papildus, skirtus padėti palaikyti normalią kognityvinę funkciją. Čia įtraukti papildai su veikliosiomis medžiagomis, įtakojančiomis normalią smegenų veiklą ir prichinę būklę. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Visų šių medžiagų reikalingumas priklauso nuo jūsų mitybos įpročių, gyvenimo būdo ir daugelio kitų faktorių. Prieš perkant, visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar mitybos specialistu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Ginkoum pašalina galvos skausmą, galvos svaigimą ir spengimą ausyse. Dviskiaučiai ginkmedžiai padeda palaikyti normalią kognityvinę funkciją.
11.59 €
Be PVM:9.58 €
Maisto papildas Ginko Biloba normaliai smegenų veiklai. Užpildas mikrokristalinė celiuliozė, dviskiaučių ginkmedžių sausasis ekstraktas, glicinas.
9.39 €
Be PVM:7.76 €
Maisto papildas. Rekomenduojama kaip pagalbinė priemonė protinei veiklai ir nuotaikai, mažinti psichinę ir emocinę įtampą, normalizuoti miegą.
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Rekomenduojama kaip pagalbinė priemonė protinei veiklai ir nuotaikai, mažinti psichinę ir emocinę įtampą, normalizuoti miegą.
4.30 €
Be PVM:3.55 €
Dviskiaučiai ginkmedžiui padeda palaikyti kraujotaką ir atmintį. Distiliuotas vanduo, medus, bičių pienelis. Greitas ir patogus pristatymas!
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Maisto papildas nervų sistemai. Glicinas, krakmolas. Internetu geresne kaina, išsami konsultacija, greitas ir patogus pristatymas!
2.99 €
Be PVM:2.47 €
Dviskiautis ginkmedis padeda palaikyti normalią smegenų veiklą, psichinę būklę ir atmintį, normalią periferinę (ausų ir akių) kraujotaką.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Vartojimo būdas: vartoti po 1 kapsulę per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Dviskiaučiai ginkmedžiai padeda palaikyti normalią smegenų kraujotaką, normalią pažinimo funkciją bei atmintį, normalią periferinę kraujotaką.
9.99 €
Be PVM:8.26 €
Tiaminas, vitaminai B6, B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą. Nuovargiui mažinti. Normaliai širdies veiklai.
6.99 €
Be PVM:5.78 €
Senior 50+ skirtas energingumui, ištvermei, imunitetui, normaliai psichinei/protinei savijautai, lytinei funkcijai.
9.99 €
Be PVM:8.26 €
Vitaminai C, B1, B6, B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją.
3.79 €
Be PVM:3.13 €
Panax Ginseng. Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, normalią fizinę ir psichinę/protinę savijautą, normalią imuninės sistemos veiklą.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Ženšenio ir bičių pienelio maisto papildas. Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą. Greitas ir patogus pristatymas!
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Gintaro rūgštis yra visiškai nekenksminga žmogaus organizmui, odai, nesukelia alergijų. Tinka visiems odos tipams.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
„memoForce“ pasižymi dideliu biologiniu prieinamumu, kuris padidina smegenų aprūpinimą deguonimi ir maistinėmis medžiagomis
20.88 €
Be PVM:17.26 €
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)