Prekių krepšelis

Šaltalankių aliejus

Kas yra šaltalankių aliejus?

Šaltalankių aliejus yra gaminamas iš šaltalankių sėklų, yra natūralus produktas, turintis platų naudojimą sveikatos ir grožio srityje. Šis aliejus žinomas dėl savo įvairių privalumų organizmui, o jį galima vartoti įvairiais būdais.

Šaltalankis yra vienas didžiausių gamtos išteklių Kinijos ir Rusijos kalnuotose vietovėse. Šaltalankiai natūraliai auga smėlio dirvožemyje šaltojo klimato zonoje, nors jie gali būti auginami ir vidutinio klimato zonose. Neseniai šaltalankiai buvo plačiai sodinami šiaurinėje Kinijoje ir kitose šalyse, siekiant užkirsti kelią dirvožemio erozijai ir tapti dideliu ištekliu maisto ir medicinos pramonėje. Pavyzdžiui, Kanada investavo į šaltalankių, gautų tiesiai iš Sibiro, sodinimą, tikėdamiesi sukurti gerą žemės ūkio rinką.

Šaltalankių aliejų puikiai tinka vartoti kaip maisto papildą, taip pat jį galima naudoti odai, ypač sausai ir pažeistai veido odos priežiūrai, be viso to jis tinka ir plaukams.

Šaltalankių aliejus gali būti naudojamas kaip natūrali alternatyva kitiems augaliniams ar riešutų aliejams. Šis aliejus yra gaminamas iš šaltalankių sėklų, išskirtinės spalvos alijošiaus genčių augalo. Jis yra tamsiai raudonos arba raudonai oranžinės spalvos, tirštas bei klampus, gali būti ir geltonos arba šviesiai oranžinės ir skystesnis bei skaidresnis. Pasižymi stipriu kvapu ir skoniu. Jo savybės padaro jį vertingą sveikatos palaikymui.

Nepamirškite, kad šaltalankių aliejus gali būti įvairių tipų, o jo poveikis gali skirtis priklausomai nuo to, kaip jis yra gaminamas ir perdirbamas. Todėl svarbu rinktis aukštos kokybės šaltalankių aliejų, kad gautumėte maksimalų naudingumą. Šio aliejaus nauda organizmui yra įvairiapusė, todėl jis tampa vis populiaresnis kaip natūralus maisto papildas ar odos priežiūros priemonė.

Šaltalankių aliejaus nauda

Šaltalankių aliejus yra vertinamas dėl daugybės naudingų savybių. Šaltalankių aliejaus nauda yra daugialypė ir apima įvairias sritis, dažniausiai jis naudojamas papildyti organizmą beta karotenu. Taip pat jis gali padėti prižiūrėti plaukų ir odos būklę.

Šaltalankių aliejus gali būti naudojamas kaip maisto papildas arba išorinės priežiūros priemonė.

Šaltalankių aliejus gali pasižymėti įvairiomis naudingomis savybėmis, remiantis moksliniais tyrimais ir tradicine medicina. Svarbu pažymėti, kad šios naudingos savybės gali skirtis priklausomai nuo aliejaus kokybės ir naudojimo būdo. Nepaisant galimų naudingų savybių, svarbu atsiminti, kad kiekvienas organizmas yra unikalus, ir rezultatai gali skirtis.

Šaltalankių aliejaus tipai

Šaltalankių aliejus pasižymi skirtingais tipais, kiekvienas iš jų turi savo unikalų naudojimą ir savybes. Pagrindiniai šaltalankių aliejaus tipai yra:

  • Šaltalankių lapų aliejus: šis aliejus gaunamas iš šaltalankių lapų. Jis turtingas chlorofilu ir vitaminais, ypač vitaminu A ir C.
  • Geriamas šaltalankių aliejus: šis tipas turi daug naudingų riebalų rūgščių, ypač omega-3.
  • Šaltalankių aliejus odai: šis tipas naudojamas odos priežiūrai. Jis gali būti naudojamas maitinant sausą ar pažeistą odą, kad ji taptų minkštesnė ir švelnesnė.
  • Šaltalankių aliejus plaukams: šis aliejus tinka plaukų priežiūrai. Jis gali būti naudojamas siekiant sustiprinti plaukus ir išlaikyti juos minkštus.

Šaltalankių aliejaus tipas pasirenkamas pagal konkrečius poreikius ir naudojimo sritį. Svarbu rinktis aukštos kokybės produktą, kuris turi visus naudingus komponentus. 

Šaltalankių aliejaus asortimentas Divari.lt e.parduotuvėje

Divari.lt e. parduotuvė siūlo platų šaltalankių aliejaus asortimentą su įvairiais kitais ingridientais, tokiais kaip šaltalankių aliejus su karotinoidais, su kitos rūšies aliejais, pvz. saulėgrąžų ir šaltalankių aliejaus mišinys. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai turėtų pasirinkimą, atitinkantį jų poreikius. 

Karotinoidai yra natūralios cheminės medžiagos, kurios suteikia spalvą daugeliui vaisių ir daržovių. Jie taip pat yra gaminami ir naudojami kaip maisto papildai. Karotinoidai, tokie kaip beta-karotenas, likopenas ir alfa-karotenas, yra žinomi dėl savo antioksidacinio poveikio ir gebėjimo virsti vitaminu A organizme.

Divari.lt e. parduotuvė siūlo šaltalankių aliejų su skirtingais karotinoidų kiekiais. Tai leidžia jums pasirinkti aliejų, kuris atitinka jūsų konkrečius poreikius. Be to, šie aliejai dažnai būna maišomi su kitais aliejais, pavyzdžiui, saulėgrąžų aliejumi, kuris gali suteikti jiems papildomą skonį.

Šaltalankių aliejuose gausu nepakeičiamų riebalų rūgščių, įskaitant omega-3, omega-6 ir omega-9, taip pat vitaminų A, C ir E. Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas K padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą ir normalią kaulų būklę. Šaltalankių aliejus senai žinomas dėl galimos naudos sveikatai. 

Šaltalankių aliejus yra vienas iš natūraliausių ir naudingiausių aliejų, kuriuos galite naudoti kasdieninėje priežiūroje ir sveikos mitybos kontekste. Divari.lt e.parduotuvė siūlo platų šaltalankių aliejaus asortimentą prieinamas kainas. Parduotuvėje rasite įvairius šaltalankių aliejaus variantus, atitinkančius skirtingus poreikius.

Be to šaltalankių aliejus gali būti gaminamas iš skirtingų šaltalankių rūšių sėklų, kurios turi savo unikalias savybes. Tai apima lietuvišką šaltalankių aliejų, altajų šaltalankių aliejų ir kt. Atsižvelgiant į skirtingus poreikius ir naudojimo sritis, galite rinktis tinkamiausią šaltalankių aliejaus variantą.

Svetainėje visa pateikta informacija yra tik rekomenduojamojo pobūdžio. Divari e.parduotuvės siūlomi produktai nėra skirti gydymui ar kokių nors ligų užkirtimui. Prieš skaitydami mūsų patarimus ar vartodami pardavinėjamą produkciją, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius bei vadovaukitės savo nuomone, konsultuokitės su gydytoju ar specialistu.
 

Oleum Hippophae šaltalankių aliejus „Biolit“ aliejinis mišinys. Nerafinuotas saulėgrąžų aliejus. Internetu geresne kaina, greitas ir patogus pristatymas!
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią širdies veiklą, normalų virškinimą ir gerą odos būklę. Greitas ir patogus pristatymas!
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią širdies veiklą, normalų virškinimą ir gerą odos būklę. Greitas ir patogus pristatymas
18.98 €
Be PVM:15.69 €
100 % šaltalankių aliejus premium 180 karotinoidų, 100 ml
Laikinai Nėra
Šaltalankio vaisių nerafinuotas aliejus (100%). suaugusiems ir vaikams vyresniems nei 14 metų po 2,5 ml 2 kartus per dieną valgant.
9.99 €
Be PVM:8.26 €
Sudėtyje yra provitamino A (beta-karotenas), kuris yra natūralus antioksidantas, padedantis stiprinti imunitetą, taip pat vitaminai C, E, K.
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Šaltalankių aliejus natūralus, nerafinuotas, šalto spaudimo, 250 ml
Laikinai Nėra
Maisto papildas. Šaltalankio vaisių nerafinuotas aliejus (100 %).
12.49 €
Be PVM:10.32 €
Šaltalankių aliejus natūralus, nerafinuotas, šalto spaudimo, 500 ml
Laikinai Nėra
Maisto papildas. Šaltalankio vaisių nerafinuotas aliejus (100 %), 500 ml.
18.99 €
Be PVM:15.70 €
Karatinoidų kiekis ne mažesnis kaip 50 mg % (pavertus į β-karoteną).
6.20 €
Be PVM:5.12 €
Šiame šaltalankių aliejuje yra 50 mg% karotinoidų
5.59 € 5.99 €
Be PVM:4.62 €
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)