Your Cart

Nugarai, stuburui

Siūlome aukštos kokybės kosmetikos priemones nugarai, stuburui skirtas kaip pagalbines priemones. Taip pat prižiūrėti odai, maitinti, drėkinti, naudoti šildančius ir šaldančius gelius-balzamus, apsaugoti nuo išsausėjimo. Tinka visų tipų odai. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Bičių nuodai, skruzdžių spiritas. Kūnui. Apsaugo odą nuo išsausėjimo, maitina, lengvai šildo, minkština ir ramina. Greitas ir patogus pristatymas!
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Turi šildantį poveikį. Pagerina pažeistos stuburo srities mikrocirkuliaciją ir mitybą. Naudojamas visoms odos tipams. Greitas ir patogus pristatymas!
7.79 €
Be PVM:6.44 €
Tepalas naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant raumenų ir sąnarių skausmams, sporto sužalojimų (sumušimų, sužeidimų) atvejais, masažams.
6.59 €
Be PVM:5.45 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.
5.09 €
Be PVM:4.21 €
Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sumušimų vietose.
4.69 €
Be PVM:3.88 €
Gelį rekomenduojama naudoti kaip šildančią priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.
5.39 €
Be PVM:4.46 €
Gelį-balzamą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Galite pajusti šildantį poveikį.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Profilaktinė priemonė medžiagų apykaitos procesams sąnariuose normalizuoti, sąnarių funkcionavimui gerinti, radikulito terapijai, neuralgijai.
4.79 €
Be PVM:3.96 €
Puiki priemonė, kuri pravers tiems, kas daug laiko praleidžia stovėdamas, vaikščiodamas ar mėgstantiems intensyviai sportuoti.
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Sudėtyje esančio mentolio dėka lengvai vėsina. Puiki priemonė, kuri pravers tiems, kas daug laiko praleidžia stovėdamas.
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Aktyvių komponentų dėka teikia šildantį poveikį, atpalaiduoja, ypatingai po fizinio krūvio, atliekant masažą gali padėti sumažinti nuovargio pojūčius.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + bičių nuodai ir adomo šaknis. Nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes).
6.49 €
Be PVM:5.36 €
Krema kūnui - nugarai ir sąnariams. Nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą 2-3 kartus dienoje. Greitas ir patogus pristatymas!
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą 2-3 kartus dienoje. Greitas ir patogus pristatymas! Krema kūnui - nugarai ir sąnariams.
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Inovacinė priemonė padėti sąnariams ir stuburui. Su 12 vaistažolių ir aktyviuoju maitinamuoju kompleksu. Greitas ir patogus pristatymas!
8.49 €
Be PVM:7.02 €
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)