Prekių krepšelis

Nugarai, stuburui

Siūlome aukštos kokybės kosmetikos priemones nugarai, stuburui skirtas kaip pagalbines priemones. Taip pat prižiūrėti odai, maitinti, drėkinti, naudoti šildančius ir šaldančius gelius-balzamus, apsaugoti nuo išsausėjimo. Tinka visų tipų odai. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Bičių nuodai, skruzdžių spiritas. Kūnui. Apsaugo odą nuo išsausėjimo, maitina, lengvai šildo, minkština ir ramina. Greitas ir patogus pristatymas!
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Tepalas naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant raumenų ir sąnarių skausmams, sporto sužalojimų (sumušimų, sužeidimų) atvejais, masažams.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Produktas rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė odos plote sumušimų vietose.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Gelį rekomenduojama naudoti kaip šildančią priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Gelį-balzamą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių ir nugaros srityse. Galite pajusti šildantį poveikį.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Profilaktinė priemonė medžiagų apykaitos procesams sąnariuose normalizuoti, sąnarių funkcionavimui gerinti, radikulito terapijai, neuralgijai.
4.69 €
Be PVM:3.88 €
Crevil Baltųjų lokių kremas-balzamas kūnui, 250 ml
Laikinai Nėra
Baltųju lokių balzamas rekomenduojamas masažui arba įtrinimui, kai maudžia nugarą, raumenis ir sąnarius.
4.69 €
Be PVM:3.88 €
Crevil masažinis gelis su šliaužiančiu inkaruočiu ir MSM, 250 ml
Laikinai Nėra
Raumenų ir sąnarių skausmui malšinti. Tai suteikia greitą ir ilgalaikį palengvėjimą ir palaiko raumenų ir kaulų sistemos sveikatą.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Puiki priemonė, kuri pravers tiems, kas daug laiko praleidžia stovėdamas, vaikščiodamas ar mėgstantiems intensyviai sportuoti.
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Aktyvių komponentų dėka maitina odą, atliekant masažą gali padėti sumažinti nemalonius nuovargio pojūčius, atpalaiduoja.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Sudėtyje esančio mentolio dėka lengvai vėsina. Puiki priemonė, kuri pravers tiems, kas daug laiko praleidžia stovėdamas.
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Aktyvių komponentų dėka teikia šildantį poveikį, atpalaiduoja, ypatingai po fizinio krūvio, atliekant masažą gali padėti sumažinti nuovargio pojūčius.
4.59 €
Be PVM:3.79 €
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + bičių nuodai ir adomo šaknis. Nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes).
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Krema kūnui - nugarai ir sąnariams. Nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą 2-3 kartus dienoje. Greitas ir patogus pristatymas!
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą 2-3 kartus dienoje. Greitas ir patogus pristatymas! Krema kūnui - nugarai ir sąnariams.
7.19 €
Be PVM:5.94 €
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)