Your Cart

Raumenims

Siūlome aukščiausios kokybės kosmetikos priemones raumenims skirtas jausti visapusį gyvenimo malonumą be nemalonių skausmų. Kremai, balzamai, geliai šildo bei šaldo odą, stimuliuoja kraujo apytaką, padeda numalšinti įtampą, nemalonius pojūčius po fizinio krūvio, skausmą, jaučiamą pečių ar nugaros raumenyse. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Atpalaiduoja kaklo raumenis, apsaugo nuo raumenų spazmo, pašalina patinimą ir skausmą, pagerina kaklo slankstelių struktūrą, atnaujina sąnarių audinius.
7.79 €
Be PVM:6.44 €
Adomo šaknis naudojama sudėtingai raumenų ir kaulų sistemos, kaulinio audinio, sąnarių sąnarių ir raumenų ligų terapijai. Greitas ir patogus pristatymas!
4.89 €
Be PVM:4.04 €
Chaga yra biogeninis stimuliatorius ir plataus veikimo antioksidantas. Internetu pigiau, išsami konsultacija, greitas ir patogus pristatymas!
4.89 €
Be PVM:4.04 €
V. Dikulis Taini ajurvedi balzamas kūnui, 100 ml
Laikinai Nėra
Aktyvina kraujotaką ir medžiagų apykaitą probleminėje srityje, atpalaiduoja raumenis. Internetu pigiau, išsami konsultacija, greitas ir patogus pristatymas
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Pasižymi stipriu šildančiu poveikiu. Jis puikiai tinka naudoti ne tik dienos metu, bet ir naktį – kaip šildantis balzamas. Greitas ir patogus pristatymas!
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Efektyvus kremas iš natūralių ekstraktų. Lengvai nelipnus, įsigeriantis ir neerzina odos. Efektyvus balzamas iš natūralių ekstraktų, lengvai įsigeriantis.
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Efektyvus kremas iš natūralių ekstraktų. Lengvai įsigeriantis, nelipnus ir neerzina odos. Efektyvus balzamas iš natūralių ekstraktų, lengvai įsigeriantis.
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Efektyvus kremas su kanapių sėklų aliejumi iš natūralių ekstraktų. Tinka malšinti sąnarių skausmus, atpalaiduoja įtemptus raumenis bei sausgysles.
3.89 €
Be PVM:3.22 €
Gelį rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių srityse. Sudėtyje ęsntys ekstraktai ramina odą.
5.59 €
Be PVM:4.62 €
Žvaigždutė gelis-balzamas kūnui skirtas lokaliam mikromasažui. Kūnui, mikromasažui. Skirtas lokaliam mikromasažui. Greitas ir patogus pristatymas!
4.39 €
Be PVM:3.63 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote raumenų, sąnarių srityse. Pagamintas eterinių aliejų pagrindu.
5.39 €
Be PVM:4.46 €
Padeda šalinti kūno įtampą po sunkios sportinės veiklos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vieotje, ne aukštesnėje, kaip +25ºC temperatūroje.
3.59 €
Be PVM:2.97 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.
5.29 €
Be PVM:4.37 €
Pagaminta bišofito, auksinio ūso, trindažolės, kaulažolės ekstraktų, kamforos, mentolio, kėnių, levandų, eukaliptų aliejų pagrindu.
5.09 €
Be PVM:4.21 €
Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse. Gelis pasižymi lengvai šildančiu ir raminančiu poveikiu.
5.09 €
Be PVM:4.21 €
Produktą rekomenduojama naudoti kaip papildomą priemonę odos plote sąnarių srityje.
4.79 €
Be PVM:3.96 €
Produktą rekomenduojama naudoti odos plote raumenų, sąnarių srityse.
4.79 €
Be PVM:3.96 €
Naujos patobulintos formulės gelis-balzamas kūnui rekomenduojamas tepti nugarą, alkūnes ir kelius.
7.79 €
Be PVM:6.44 €
Naudojamas sąnarių ir raumenų skausmui, reumatizmui, artritui, osteochondrozei, bursitui, neuralgijai.
7.79 €
Be PVM:6.44 €
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + kaulažolė ir sabelnikas. Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 minutes).
6.49 €
Be PVM:5.36 €
Gelis kūnui su skruzdžių spiritu skirtas raumenims ir sąnariams. Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais užtepti ant švarios kūno odos.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Gelis-balzamas kūnui „Skorpiono nuodai“ + chondroitinas ir gliukozaminas. Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą (3-5 min)
6.49 €
Be PVM:5.36 €
Padeda sumažinti diskomfortą. Turi atkuriamąjį poveikį, padeda sumažinti standumo jausmą, gerina medžiagų apykaitos procesus.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Gelis-balzamas kūnui V. Dikulio „Balzam forte“. Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą 3 min., 2-3 kartus dienoje.
6.99 €
Be PVM:5.78 €
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 26 (2 puslapių)