Prekių krepšelis

Apie Divari

DIVARI.LT – elektroninė mažmeninė parduotuvė Lietuvoje, priklausanti UAB „Divari“. Esame tam, kad padėtume visoms šeimoms atrasti kasdienio gyvenimo džiaugsmą, aprūpindami plačiu aukštos kokybės produkcijos pasirinkimu ir patraukliais pasiūlymais internetu pigiau. Elektroninėje parduotuvėje galite rasti daugybę skirtingų prekių: maisto papildų, eterinių aliejų, arbatžolių, kosmetikos priemonių, namų apyvokos, buitinių prekių, metalo dirbinių ir daugelį kt. Naudodamiesi patogiomis ir aiškiai suprantamomis integracijomis mūsų portale, stengiamės suteikti klientams kuo kokybiškesnę apsipirkimo patirtį.

Patogi įvairovė Jūsų sveikiems įpročiams!

Mus vienija ne mūsų tikslai, o tai, ką darome, kad juos pasiektume. Nuolat investuojame į inovatyvius sprendimus, kuriais siekiame gerinti DIVARI.LT elektroninės parduotuvės tobulinimą. Naujiname esamų prekių asortimentą ir pildome vis nauja produkcija. Kuriame patirtį, leidžiančią klientams daugiau būdų sutaupyti pinigų ir laiko, apsiperkant bet kada ir bet kur.

VMVT registracijos nr: 270003618

El. parduotuvės atsiėmimo taškas randasi Senamiesčio g. 102, Panevėžys, Lietuva, Europa. Prekes siunčiame į visą pasaulį.