Prekių krepšelis

Vitaminai vyrams

Vitaminų pasirinkimas vyrams

Renkantis tinkamus vitaminus, svarbu atsižvelgti į keletą svarbių aspektų, kad pasirinkimas būtų pagrįstas individualiais poreikiais ir sveikatos tikslais. Štai keletas patarimų, kaip rasti tinkamus vitaminus vyrams:

 • Priklausomai nuo amžiaus: pasirink vitaminų kompleksą, atsižvelgdamas į savo amžių. Pavyzdžiui, +30 m. vyrams gali prireikti vitaminų, skirtų energijai palaikyti, o +50 m. vyrams reikalingi vitaminai, kurių trūksta su amžiumi.
 • Sudėtingi multi vitaminai: svarbu, kad vitaminai būtų sudėtinai ir aprėptų įvairius elementus. Multivitaminai gali būti puikus pasirinkimas, nes jie apima daug skirtingų vitaminų ir mineralų.
 • Energijai ir nuo nuovargio: jei pastebi nuovargio ar energijos trūkumo požymių, rinkis vitaminus, kurie palaiko energijos lygį ir padeda kovoti su nuovargiu.
 • Potencijai ir erekcijai gerinti: tiems, kurie siekia pagerinti potenciją ir erekciją, būtų protinga pasirinkti vitaminus, kuriuose yra elementų, naudingų vyriškai sveikatai.
 • Siekiant efektyvumo: rinkis vitaminus, kuriuose yra aukštos kokybės ir gerai absorbuojamos formos ingredientų, kad organizmas galėtų geriau pasisavinti naudingus elementus.

Vitaminai pagal amžių ir gyvenimo būdą

Pasirinkti tinkamus vitaminus pagal savo amžių ir gyvenimo būdą yra svarbus sveikatos palaikymo žingsnis. Kiekvienas gyvenimo etapas reikalauja skirtingų mitybos ir papildų poreikių, todėl svarbu rinktis išmintingai.

+30 m. vyrams

Šiame gyvenimo etape dažnai svarbu rinktis vitaminus, kurie palaiko energiją ir padeda išlaikyti optimalų fizinį aktyvumą.

+40 m. vyrams

Su amžiumi kinta organizmo poreikiai, todėl pasirink vitaminų kompleksą, kuriame yra antioksidantų ir ingredientų, palaikančių vyrišką sveikatą. Renkantis vitaminus, būtina atkreipti dėmesį į antioksidantų turinčius ingredientus, kurie palaiko sveiką odą ir gerina imuninę sistemą. Omega-3 riebiosios rūgštys taip pat gali būti naudingos šiame etape.

+50 m. vyrams

Siekiant išlaikyti kaulų stiprią būklę ir sumažinti amžiaus sukeltas problemas, būtina įtraukti vitaminus, kuriuose yra D ir K vitamino. Kalcis ir magnis yra svarbūs mineralai, kurie taip pat gali padėti išlaikyti stiprius kaulus.

+60 m. vyrams 

Vyresniame amžiuje verta rinktis vitaminų kompleksus, turinčius A, C, E vitaminus, cinką palaikyti kuo stipresnę imuninę sistemą.

Patarimai besirenkantiems vitaminus

Prieš renkantis vitaminus, būtina atsižvelgti į keletą svarbių aspektų:

 • Atkreipkite dėmesį į asmeninius poreikius: kiekvieno organizmas yra unikalus, todėl svarbu rinktis vitaminus atsižvelgiant į individualius sveikatos poreikius. Jei turite specifinių problemų ar lėtinių ligų, tai gali paveikti jūsų vitaminų poreikius.
 • Konsultuokitės su sveikatos specialistu: prieš pradedant bet kokius vitaminų ar maisto papildų vartojimą, konsultuokitės su gydytoju arba dietologu. Jie gali atlikti išsamų sveikatos tyrimą ir rekomenduoti tinkamą maisto papildų dozę ir tipą.
 • Įvertinkite savo gyvenimo būdą: aktyvus gyvenimo būdas, dieta, amžius ir lytis gali turėti įtakos jūsų vitaminų poreikiams. Pavyzdžiui, sportuojantiems žmonėms gali reikėti papildomos energijos, o veganiška dieta gali reikalauti papildomo vitamino B12.
 • Atkreipkite dėmesį į vitaminų sudėtį: pirkdami vitaminų kompleksus, įsitikinkite, kad jie atitinka jūsų tikslus ir yra sudaryti iš kokybiškų, lengvai absorbuojamų ingredientų. Įvertinkite, ar juose yra svarbių mikroelementų, antioksidantų ir amino rūgščių.
 • Stebėkite dozes: nenaudokite per didelių vitaminų dozių be gydytojo patarimo. Kai kurie vitaminai gali būti toksiški dideliais kiekiais, todėl svarbu laikytis rekomenduojamų dozių.
 • Renkantis maisto papildus, atkreipkite dėmesį į jų šaltinį: pasirinkite aukštos kokybės maisto papildus iš patikimų šaltinių. Patikėkite patikimais prekių ženklais ir pirkite iš patikimų parduotuvių.
 • Stebėkite organizmo reakciją: pradėjus vartoti vitaminus, stebėkite, kaip jūsų organizmas reaguoja. Jei pastebite bet kokius nepageidaujamus šalutinius poveikius, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pasirinkite tinkamus vitaminus, atsižvelgdami į savo individualius poreikius, ir stebėkite savo organizmo reakciją. Gydytojo patarimas yra svarbus žingsnis renkantis tinkamus vitaminus jūsų sveikatai palaikyti. Mūsų el.parduotuvėje Divari.lt rasite platų asortimentą vitaminų vyrams, kurie gali padėti reikiamais gyvenimo etapais. Sekite puslapį ir naudokites teikiamomis akcijomis ir prieinamomis kainomis internetu.

Svetainėje visa pateikta informacija yra tik rekomenduojamojo pobūdžio. Divari e.parduotuvės siūlomi produktai nėra skirti gydymui ar kokių nors ligų užkirtimui. Prieš skaitydami mūsų patarimus ar vartodami pardavinėjamą produkciją, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius bei vadovaukitės savo nuomone, konsultuokitės su gydytoju ar specialistu. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Palmetinės sabalpalmės padeda palaikyti normalią prostatos funkciją bei normalią reprodukcinę funkciją. Cinkas padeda palaikyti normalų vaisingumą.
16.99 €
Be PVM:14.04 €
Raudona šaknis natūrali priemonė kirvenio pagrindu, sukurta pagalbos suteikimui sprendžiant vyrų problemas. Greitas ir patogus pristatymas!
16.99 €
Be PVM:14.04 €
Raudona šaknis natūrali priemonė kirvenio pagrindu, sukurta pagalbos suteikimui sprendžiant vyrų problemas.
12.79 €
Be PVM:10.57 €
Moliūgų sėklų aliejus padeda palaikyti normalią prostatos ir šlapimo takų funkciją. Moliūgų sėklų aliejus, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis.
10.49 €
Be PVM:8.67 €
Gulsčiosios serenojos ekstraktas, esantis šiame produkte, padeda palaikyti prostatos funkciją. Sojų aliejus, gulsčiosios serenojos ekstraktas, želatina.
13.99 €
Be PVM:11.56 €
Gulsčioji ragužė padeda palaikyti normalų lytinį potraukį bei seksualinį pajėgumą. Juodasis eleuterokokas padeda palaikyti normalią vyrų fizinę funkciją.
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Senior 50+ skirtas energingumui, ištvermei, imunitetui, normaliai psichinei/protinei savijautai, lytinei funkcijai.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Maisto papildas su cukrumi. Skystis. Cukrus, erškėčių vaisių ekstraktas, rausvosios rodiolos šaknų ekstraktas. Greitas ir patogus pristatymas!
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Gulsčiosios ragužės padeda palaikyti seksualinį pajėgumą. Peruvinės pipirnės padeda palaikyti normalią fizinę ir psichinę/protinę savijautą.
13.29 €
Be PVM:10.98 €
Maisto papildas. Gulsčiosios serenojos ekstraktas, esantis šiame produkte, padeda palaikyti prostatos funkciją. Serenao Repens, Ptychopetalum Olacoides.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Ženšenio ir bičių pienelio maisto papildas. Kininiai ženšeniai padeda palaikyti lytinę funkciją, ištvermę ir energingumą. Greitas ir patogus pristatymas!
11.39 € 11.99 €
Be PVM:9.41 €
Afrikinė slyva padeda palaikyti prostatos būklę. Peruvinė pipirnė padeda palaikyti normalią fizinę, psichinę ir seksualinę būklę.
19.99 €
Be PVM:16.52 €
Fizinius pajėgumus, testosterono lygį ir lytinį potraukį palaikantis produktas skirtas vyrams.
10.49 €
Be PVM:8.67 €
Gulsčioji serenoja padeda palaikyti vyrų šlapimo takų bei reprodukcinę funkcijas. Moliugų sėklų aliejus padeda palaikyti normalią prostatos fukciją.
14.99 €
Be PVM:12.39 €
Peruvinės pipirnės padeda palaikyti normalų vaisingumą ir seksualinį aktyvumą.
15.79 €
Be PVM:13.05 €
Maisto papildas. Raudonoji šaknis 600 mg (Raudonasis kirvenis) padeda pagerinti vyro kūno funkcinę būklę.
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Gulsčiosios ragužės padeda palaikyti normalų lytinį potraukį bei seksualinį pajėgumą. Migdomosios vitanijos padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.
10.99 €
Be PVM:9.08 €
Xtra Men goji + maca (peruvinės pipirinės) + senos ekstraktai, 10 buteliukų
Naujiena Laikinai Nėra
Gulsčiosios serenojos padeda palaikyti normalią prostatos funkciją, normalią reprodukcinės sistemos funkciją, normalią šlapimo sistemos funkciją.
17.99 €
Be PVM:14.87 €
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)