Your Cart

Muilai

Siūlome aukščiausios kokybės kūno priežiūros muilai skirti naudoti kaip dušo geliai odai ar šampūnai plaukams. Švelniai valo odą bei plaukus, gaivina, minkština, maitina ir drėkina odą, apsaugo odą nuo sudirgimo ir neigiamo aplinkos poveikio. Pasižymi maloniu aromatu. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Floresan natūralus muilas vyrams „3in1“, 450 g
Laikinai Nėra
Tai universalus muilas, kurį galima naudoti kaip šampūną, dušo želę ar skutimosi gelį. Švelniai valo odą ir plaukus, gaivina, apsaugo odą nuo sudirgimo.
7.59 €
Be PVM:6.27 €
Priemonę galima naudoti kaip dušo želė ar plaukų šampūną. Puikiai valo, gaivina, tonizuoja. Minkština plaukus, suteikia jiems žvilgesio. Natūralus.
8.49 €
Be PVM:7.02 €
Be daugelio vaistinių taigos žolelių, muilo sudėtyje yra ožkų pieno baltymų, liepžiedžių ekstrakto, taip pat medvilnės sėklų ir sėmenų aliejaus.
6.99 € 7.99 €
Be PVM:5.78 €
Floresan tirštas muilas kūnui ir plaukams „Juodas“, 450 g
Laikinai Nėra
Natūralus taigos juodas muilas pirčiai ir dušui, skirtas kūno ir plaukų priežiūrai. Priemonę galima naudoti kaip dušo želė ar plaukų šampūną. Pirčiai
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Floresan tirštas muilas kūnui ir plaukams „Žalias“, 450 g
Laikinai Nėra
Natūralus taigos žalias muilas pirčiai ir dušui, skirtas kūno ir plaukų priežiūrai. Priemonę galima naudoti kaip dušo želė ar plaukų šampūną. Puikiai valo.
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Muilas švelniai valo odą, maitina, tonizuoja, glotnina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Pasižymi minkštinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis.
8.99 €
Be PVM:7.43 €
Su natūraliu beržų degutu, kuris pasižymi antiseptiniu poveikiu, pagerina kraujotaką. Be dažiklių ir kvapų.
2.39 €
Be PVM:1.98 €
Golden Farm sieros muilas, 70 g
Naujiena
Pasižymi giliai valomosiomis, riebalų išsiskyrimą reguliuojančiomis, regeneruojančiomis savybėmis, nesausina odos.
1.99 €
Be PVM:1.65 €
Tirštų uogų muilas „Organinės uogos“ gaminamas iš laukinių Karelijos uogų sulčių. Karelijos paprastoji tekšė prisotina odą vitaminais, didina elastingumą.
6.89 €
Be PVM:5.70 €
Skystas muilas neturi dirbtinių dažiklių ir kvepalų priedų. Sudėtyje yra natūralaus beržo deguto, kuris ypač tinka probleminei odai.
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Skirtas lokaliam mikromasažui. Muilas drėkina, maitina, gaivina odą, suteikia švelnumą, ilgai išliekantį aromatą.
7.99 €
Be PVM:6.60 €
„Juodas“ sibiro muilas kūnui ir plaukams, 500 ml
Laikinai Nėra
Muilas drėkina, maitina, gaivina odą, suteikia švelnumą, ilgai išliekantį aromatą. Internetu pigiau, išsami konsultacija, greitas ir patogus pristatymas!
7.99 €
Be PVM:6.60 €
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)