Prekių krepšelis

Priemonės vonioms

Siūlome aukščiausios kokybės priemones vonioms skirtas pasilepinti vonios procedūromis, kurios padės atsipalaiduoti, pamiršti įtampą ir nuovargį. Pasižymi maitinančiu poveikiu, subtiliu aromatu. Atgaivina odą, švelniai valo ir suteikia odai glotnumo. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Terpentino aliejus (iš spygliuočių sakų), 225 g
Laikinai Nėra
Terpentino aliejus (iš spygliuočių sakų). Iš spygliuočių sakų. Turintis dirginančių ir antiseptinių savybių. Greitas ir patogus pristatymas!
7.99 €
Be PVM:6.60 €
„Baltas“ terpentininė emulsija voniai su vaistažolių ekstraktu, 250 ml
Laikinai Nėra
Procedūros metu, mišinio komponentai skatina kraujagyslių išsiplėtimą–susitraukimą, o tai pagerina visų organizmo organų ir audinių kraujo cirkuliacija.
11.99 €
Be PVM:9.91 €
„Geltonas“ terpentininė emulsija voniai su vaistažolių ekstraktu, 250 ml
Laikinai Nėra
Skatina kraujagyslių išsiplėtimą, didinamas deguonies patekimas į ląsteles, pagerėja kraujo cirkuliacija, gydomi sąnariai ir gyslos, gilinamas kvėpavimas.
11.99 €
Be PVM:9.91 €
Bishofit Mg++ priemonė voniai su pušų spyglių ekstraktu ir bišofitu, 400 ml
Laikinai Nėra
Dėl didelės flavonoidų, fitoncidų ir naudingų mikroelementų koncentracijos veiksmingai atpalaiduoja ir padeda mažinti stresą.
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Druskos sudėtyje esatys greipfutų, citrinų ir saldžiųjų apelsinų aromatai visapusišką savo poveikį atskleidžia šilto vandens vonioje, pabudina.
5.59 €
Be PVM:4.62 €
Druskos sudėtyje esatys pirmėtės ir arbatmedžio aromatai visapusišką savo poveikį atskleidžia šilto vandens vonioje ir padeda atgaivinti pavargusį kūną.
5.59 €
Be PVM:4.62 €
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)