Your Cart

Serumai ir aliejai

Siūlome aukščiausios kokybės serumus ir aliejus skirtus atkurti plaukų struktūrą. Specialūs plaukų priežiūros serumai ir aliejai pamaitins pavargusius ar grožio procedūrų iškamuotus plaukus. Naudojami per visą plaukų ilgį arba plaukų galiukams, kurie stiprina plaukus ir jų šaknis bei stabdo slinkimą, lengvina plaukų iššukavimą. Įsigykite internetu pigiau - dabar tai padaryti galima itin greitai ir labai patogiai!

Puiki priemonė pažeistiems plaukams, atstato plaukus, suteikia jiems gyvybingumo ir žvilgesio.
7.69 €
Be PVM:6.36 €
Visa serija skirta kompleksinei plaukų priežiūrai. Koncentratas maitina, stiprina plaukus ir šaknis, skatina augimą, padeda efektyviai kovoti su padidėjusi
7.69 €
Be PVM:6.36 €
Visa serija skirta kompleksinei plaukų priežiūrai. Maitina ir stiprina nusilpusias plaukų šaknis, skatina augimą, atstato pažeistus plaukus. Floresan nenup
7.69 €
Be PVM:6.36 €
Losjonas-plaukų augimo aktyvatorius, 250 ml
Laikinai Nėra
Losjonas aktivuoja lastelių apykaitą galvos odoje, atstato mineralus, stiprina plaukų šaknis, greitina plaukų augimą, gerina-praturtina jų sudėtį.
3.79 €
Be PVM:3.13 €
Serumas skirtas dažytiems plaukams, pabrėžią spalvą ir suteikia natūralų žvilgesį. Plaukai atrodo lygesni ir žvilgantys.
4.89 €
Be PVM:4.04 €
Serumas skirta garbanotiems plaukams, pabrėžia garbanas, efektyviai glotnina nepaklusnias sruogas. Sudėtyje aliejų kompleksas: kokosų, argano ir kt.
4.89 €
Be PVM:4.04 €
Priemonė skirta ploniems bei praradusiems gyvybingumą plaukams, efektyviai stiprina ir maitina plaukus. Sudėtyje aliejų kompleksas: argano, makadamijos.
4.89 €
Be PVM:4.04 €
Serumas efektyviai atkuria sausus ir pažeistus plaukus, giliai drėkina ir glotnina, suteikia plaukams elastingumo, apsaugo nuo UV spindulių.
4.89 €
Be PVM:4.04 €
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)