Prekių krepšelis

Apothekers-Cosmetics GmbH

Alpenkräuter alpių žolelių balzamas su kanapių aliejumi ir velnio letenėle yra kūno odos priežiūros priemonė Apothekers-Cosmetics GmbH gamintojo internetu. Pagrindinė šios įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba, kosmetikos, vaistinių preparatų, maisto papildų, maisto ir chemini..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Tradicinis vokiečių produktas, pagamintas iš kruopščiai atrinktų Alpių žolelių. Su kaštono, raudonųjų vygnuogių lapų ekstraktais, sibiro eglės aliejumi Puikus produktas kojų, ypač pavargusių ir apsunkusių, priežiūrai. Taip pat rekomenduojama kojoms su varikoze. Pagaminta i&sc..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Alpenkräuter alpių žolelių balzamas, 200 ml
-33 %
Alpenkräuter alpių žolelių balzamas yra kūno odos priežiūros priemonė Apothekers-Cosmetics GmbH gamintojo internetu. Pagrindinė šios įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba, kosmetikos, vaistinių preparatų, maisto papildų, maisto ir cheminių medžiagų eksportas ir importas. Tr..
3.99 € 5.99 €
Be PVM:3.30 €
Alpenkräuter alpių žolelių emulsija yra kūno odos priežiūros priemonė Apothekers-Cosmetics GmbH gamintojo internetu. Pagrindinė šios įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba, kosmetikos, vaistinių preparatų, maisto papildų, maisto ir cheminių medžiagų eksportas ir importas. Tr..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Tradicinis vokiškas gaminys iš Alpių regiono, su švilpikų taukais. Naudojimas: tolygiai tepkite kremą ant odos sukamaisiais judesiais ir švelniai įmasažuokite į odą. Idealiai tinka naudoti odos priežiūrai, masažui ar po sporto. Ispėjimai: tik išoriniam n..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Pagrindinė šios įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba, kosmetikos, vaistinių preparatų, maisto papildų, maisto ir cheminių medžiagų eksportas ir importas.

Gamintojo adresas: Munchener gatvė 18, 85774, Unterfoehring, Vokietija.