Prekių krepšelis

Aronap

Tirpus cikorijos gėrimas su citrinvyčiu ir šaltalankiu „Babuškin chutorok“ Cikorija yra lapinė daržovė, priklausanti ramunėlių šeimai. Jis yra šiek tiek kartaus skonio ir dažnai naudojamas kaip kavos pakaitalas dėl skrudinto skonio. Tai taip pat geras vitam..
3.09 €
Be PVM:2.55 €
Tirpus cikorijos gėrimas su erškėtuoge „Babuškin chutorok“ Cikorija yra lapinė daržovė, priklausanti ramunėlių šeimai. Jis yra šiek tiek kartaus skonio ir dažnai naudojamas kaip kavos pakaitalas dėl skrudinto skonio. Tai taip pat geras vitaminų ir mineralų,..
3.09 €
Be PVM:2.55 €
Tirpus cikorijos gėrimas su mėlyne ir erškėtuoge „Babuškin chutorok“ Cikorija yra lapinė daržovė, priklausanti ramunėlių šeimai. Jis yra šiek tiek kartaus skonio ir dažnai naudojamas kaip kavos pakaitalas dėl skrudinto skonio. Tai taip pat geras vitaminų ir..
3.09 €
Be PVM:2.55 €
Tirpus cikorijos gėrimas su topinambu „Babuškin chutorok“ Cikorija yra lapinė daržovė, priklausanti ramunėlių šeimai. Jis yra šiek tiek kartaus skonio ir dažnai naudojamas kaip kavos pakaitalas dėl skrudinto skonio. Tai taip pat geras vitaminų ir mineralų, tokių k..
3.09 €
Be PVM:2.55 €
Tirpus cikorijos gėrimas „Babuškin chutorok“ Cikorija yra lapinė daržovė, priklausanti ramunėlių šeimai. Jis yra šiek tiek kartaus skonio ir dažnai naudojamas kaip kavos pakaitalas dėl skrudinto skonio. Tai taip pat geras vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas..
3.09 €
Be PVM:2.55 €
Tirpus erškėtuogių gėrimas „Babuškin chutarok" Erškėtuogių ekstraktas yra gaunamas iš rožių augalo vaisių ir yra žinomas dėl didelės vitamino C, antioksidantų ir polifenolių koncentracijos. Sudedamosios dalys: paprastojo erškėčio vaisių ekstraktas...
5.99 €
Be PVM:4.95 €
A. P. Selivanov „Ivan-Čai" nesmulkinta Ivano arbata arba siauralapis gaurometis, labai populiarus vaistinis augalas, kuri buvo naudojama tradicinėje medicinoje. Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų – GMO. Sudėdamosios dalys: siauralapio gauromečio (Chamaene..
6.19 €
Be PVM:5.12 €
Žolelių arbata „Ivan-Čai“ fermentuoti siauralapio gauromečio lapai Sudedamosios dalys: siauralapio gauromečio (Chamaenerion angustifolium) fermentuoti lapai 100 %. Paruošimas: 1 arbatinį šaukštelį (1,5-2 g) užpilti 300 ml verdančiu vandeniu, palaikyti 5-10 minu..
5.99 €
Be PVM:4.95 €
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Aronap gamintojas  - plečia natūralių tirpių gėrimų gamybą - sultys, gėrimai, maisto produktai, arbatos ir vaistažolės.

Gamintojo adresas: Proletarskaya Ulitsa, 40, Rostov, Yaroslavl Oblast, 152151, Rusija.