Prekių krepšelis

Estvita

Kviečių gemalų aliejus, 100 ml
-15 % Laikinai Nėra
Aliejus gaunamas spaudžiant grūdus, kadangi vos vienam kilogramui aliejaus pagaminti sunaudojama beveik 4 tonos grūdų, kviečių gemalų aliejaus vertė yra gana didelė. Pirmo šalto spaudimo nerafinuoto aliejaus. Kviečių gemalų aliejuje yra lecitino ir skvaleno, folio rūgšties, om..
6.79 € 7.99 €
Be PVM:5.61 €
Fermentuota siauralapio gauromečio Ivan-chai arbata su erškėtuogėmis, 50 g
-15 % Laikinai Nėra
Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea su erškėtuogėmis (granulėmis) Ivano arbata, dar žinoma kaip Ivan Chai arba rusiška arbata, yra žolelių arbata, gaminama iš siauralapio gauromečio augalo lapų. Ji pavadinta šventojo Ivano arba šventojo Jono Krikštytojo ..
4.92 € 5.79 €
Be PVM:4.07 €
Fermentuota siauralapio gauromečio Ivan-chai arbata su gudobele, 50 g
-15 %
Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea su gudobelių vaisiais (granuliuota) Ivano arbata, dar žinoma kaip Ivan Chai arba rusiška arbata, yra žolelių arbata, gaminama iš siauralapio gauromečio augalo lapų. Ji pavadinta šventojo Ivano arba šventojo Jono Krikštytojo v..
4.92 € 5.79 €
Be PVM:4.07 €
Fermentuota siauralapio gauromečio Ivan-chai arbata su mėlynėmis, 50 g
-15 %
Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea su mėlynėmis (granulėmis) Ivano arbata, dar žinoma kaip Ivan Chai arba rusiška arbata, yra žolelių arbata, gaminama iš siauralapio gauromečio augalo lapų. Ji pavadinta šventojo Ivano arba šventojo Jono Krikštytojo vardu, kuri..
4.92 € 5.79 €
Be PVM:4.07 €
Fermentuota Ivan-chai arbata su šaltalankiu granulėmis, 50 g
-15 %
Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea su šaltalankių uogomis (granulėmis) Ivano arbata, dar žinoma kaip Ivan Chai arba rusiška arbata, yra žolelių arbata, gaminama iš siauralapio gauromečio augalo lapų. Ji pavadinta šventojo Ivano arba šventojo Jono Krikšt..
4.92 € 5.79 €
Be PVM:4.07 €
Siauralapio gauromečio Ivan-chai biri žiemos arbata su prieskoniais, 50 g
-15 %
Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea žieminė (stikliniame indelyje, biri, su prieskoniais) Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea su gudobelių vaisiais (granuliuota) Ivano arbata, dar žinoma kaip Ivan Chai arba rusiška arbata, yra žolelių arbata, gaminama iš siauralapio gauromečio ..
5.09 € 5.99 €
Be PVM:4.21 €
Fermentuota siaurolapio gauromečio Ivan-chai arbata lapeliais, 35 g
-15 %
Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea (lapeliais) Ivano arbata, dar žinoma kaip Ivan Chai arba rusiška arbata, yra žolelių arbata, gaminama iš siauralapio gauromečio augalo lapų. Ji pavadinta šventojo Ivano arba šventojo Jono Krikštytojo vardu, kuris siejamas su ..
4.92 € 5.79 €
Be PVM:4.07 €
Fermentuota siaurolapio gauromečio Ivan-Chai arbata granulėmis, 50 g
-15 %
Natūrali fermentuota arbata Ivan Tea granulėmis (granulėmis) Ivano arbata, dar žinoma kaip Ivan Chai arba rusiška arbata, yra žolelių arbata, gaminama iš siauralapio gauromečio augalo lapų. Ji pavadinta šventojo Ivano arba šventojo Jono Krikštytojo vardu, kuris ..
4.92 € 5.79 €
Be PVM:4.07 €
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Estvita gamintojas siekia gaminti aukštos kokybės ekologišką Rosebay gluosnių žolelių arbatą (Ivan arbatą). Šiandien sėkmingai gamina Organic Rosebay Willow Herb Tea (Ivan Tea), ekologišką šalto spaudimo šaltalankių aliejų ir Soft gelio kapsules.

Gamintojo adresas: Fosforiidi 10, Maardu, 74114 Harju maakond, Estija.