Prekių krepšelis

Fito Bio Technologies

„Omela belaja“ (paprastasis amalas) Išorinio naudojimo Amalas yra pusparazitinis augalas. Amalas, pasižymintis visžaliais lapais ir mažomis, „vaškinėmis“ uogomis, turi savitą išvaizdą. Dažnai pastebima auganti ant lapuočių medžių šakų. Amalai..
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Artišokas žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Laikinai Nėra
Sudedamosios dalys: smulkinti artišokų lapai (Cynara Scolymus L.) 100 %. Vartojimas: 1 (2 g) arbatinį šaukštelį užpilti 200 ml verdančių vandeniu, laikyti 30 min., suvartoti per dieną. Grynasis kiekis: 50 g Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, nuo tiesioginių saulės spin..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Baltasis gluosnis žolelių arbata Salix alba, paprastai žinomas kaip baltasis gluosnis, yra lapuočių medis, priklausantis gluosnių (Salix) genčiai ir Salicaceae šeimai. Šį augalą galime rasti Europoje ir Vakarų Azijoje, vėliau buvo eksportuotas į įvairius kitus pasaulio regionus. ..
2.09 €
Be PVM:1.73 €
Žolelių arbata „Bitkrėslė“ pižma, bitkrėslės žiedai Bikreslė (Tanacetum vulgare) – daugiametis žolinis augalas, kuriam būdingi smulkiai suskaidyti, paparčius primenantys lapai ir ryškiai geltonų, sagas primenančių žiedų kekės. Randama Europoje ir Azijoje, vėliau buvo eksp..
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Žolelių arbata „Čaga“ Inonotus obliquus, paprastai žinomas kaip chaga, yra parazitinio grybelio rūšis, kuri daugiausia auga ant beržų šaltame klimate, įskaitant Šiaurės Europos, Rusijos, Korėjos ir Šiaurės Amerikos dalis. Atpažįstama iš netaisyklingo..
4.30 €
Be PVM:3.55 €
Žolelių arbata „Čiobrelis“ Čiobreliai (Thymus vulgaris) yra universalus augalas su mažais, aromatingais lapais, sumedėjusiu stiebu. Viduržemio jūros regione kilę čiobreliai yra gerai žinomi dėl savo kulinarinio naudojimo ir išskirtinio kvapo. Lapai dažnai būna pilkai žali ir ga..
2.09 €
Be PVM:1.73 €
Debesylo šaknys žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Naujiena
Debesylo šaknys žolelių arbata Original Herbs yra aukštas daugiametis žolinis augalas, priklausantis Asteraceae šeimai. Debesylo šaknys žolelių arbata Original Herbs pasižymi tvirtu ūgiu, užauga iki 6 pėdų (2 metrų) aukščio. Jame yra dideli, lanceto formos lapai..
2.29 €
Be PVM:1.89 €
Žolelių arbata „Erškėtis“ (vaisiai) Rosa cinnamomea, paprastai žinoma kaip erkėtuogė, yra lapuočių krūmas, priklausantis rožių šeimai (Rosaceae). Ši rožių rūšis, kilusi iš Europos ir Azijos. Sudedamosios dalys: smulkinti erškėtuogės (Rosa C..
3.59 €
Be PVM:2.97 €
Golden Pharm ugniažolės veido tepalas-kremas „Čistotel“, 50 g
Naujiena
Ugniažolės veido kremas-tepalas Baktericidinis, regeneruojantis poveikis įvairioms odos problemoms. Minkština, maitina odą, pašalina dirginimą ir pleiskanojimą, dalyvauja pažeistų odos vietų regeneracijos procese. Ugniažolės kremas probleminei veido odai – specialiai sukurt..
4.49 €
Be PVM:3.71 €
Žolelių arbata „Inkstažolė“ (ortosifonas) Inkstažolė Ortosifonas žolelių arbata, moksliškai žinoma kaip Orthosiphon stamineus, yra žolinis augalas, kilęs iš Pietryčių Azijos, ypač paplitęs tokiuose regionuose kaip Indonezija, Malaizija ir Tailandas. Inkstažolė Ortosif..
5.38 €
Be PVM:4.45 €
Žolelių arbata „Islandinė kerpena“ Cetraria islandica, paprastai žinoma kaip Islandijos kerpenos, iš tikrųjų yra ne dumbliai, o kerpės. Kerpės yra simbiotinė grybelio ir fotosintezės partnerio, dažnai dumblio ar cianobakterijos, asociacija. Islandinė kerpena turi unikalią ir..
3.29 €
Be PVM:2.72 €
Japoninė sofora žolelių arbata (japoninis svirmedis) Original Herbs, 50 g
Laikinai Nėra
Japoninė sofora žolelių arbata Original Herbs yra lapuočių žydintis medis, kilęs iš Rytų Azijos, ypač Kinijos, Korėjos ir Japonijos. Paprastai užauga iki 20–25 metrų aukščio, nors kartais gali siekti iki 50 metrų, su apvalia karūna ir plunksniškais lapais, sudarytais i&sca..
2.40 €
Be PVM:1.98 €
Kadagio vaisiai žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Naujiena
Juniperus communis, paprastai žinomas kaip paprastasis kadagys, yra lėtai augantis visžalis krūmas arba mažas medis, priklausantis Cupressaceae šeimai. Paprastasis kadagys paprastai auga kaip žemas, besiplečiantis krūmas su tankia lapija, nors kartais gali įgauti ir į medį panašią f..
4.99 €
Be PVM:4.12 €
Žolelių arbata „Kiaulpienės šaknys“ Kiaulpienės yra labai prisitaikančios ir gali būti aptinkamos įvairiose vietose. Sudedamosios dalys: kiaulpienių (Taraxacum) džiovintos smulkintos šaknys 100 %. Atsargumo priemonės: individualus jautrumas atskiriems komponentams...
3.99 €
Be PVM:3.30 €
Žolelių arbata „Lakišius“ Lakišius žolelių arbata Original Herbs, yra vienmetis žolinis augalas, priklausantis Asteraceae šeimai. Paprastai užauga iki 1–3 pėdų (30–90 cm) aukščio. Augalas turi išsišakojusį, ploną stiebą su prie&sca..
1.99 €
Be PVM:1.65 €
Žolelių arbata „Liepžiedis“ Liepų žiedai žolelių arbata Liepa Original Herbs, Tilia cordata, arba mažalapė liepa, yra vidutinio dydžio lapuočių medis, kilęs iš Europos ir Azijos. Jis pasižymi širdies formos lapais, kvapniais šviesiai geltonais žiedais vasarą. Žino..
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Žolelių arbata „Pelkinė trindažolė” Pelkinė trindažolė žolelių arbata sidabražolė Original Herbs, Comarum palustre yra daugiametis žolinis augalas, priklausantis Rosaceae šeimai. Pelkinė trindažolė žolelių arbata sidabražolė Original Herbs paprastai auga šlapžemėse ir..
3.59 €
Be PVM:2.97 €
Pievinė akišvietė yra mažas, žolinis augalas, žinomas dėl savo gležnų, baltų arba violetinių žiedų su išskirtiniais geltonais ženklais. Dažniausiai pievose ir žolėtose vietose aptinkama akišvietė turi ilgą tradicinio naudojimo vaistažolių medicinoje istoriją. Dažnai naudojamas į..
5.49 €
Be PVM:4.54 €
Raudonasis dobilas žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Naujiena
Trifolium pratense, paprastai žinomas kaip raudonasis dobilas, yra daugiametis žolinis augalas, priklausantis Fabaceae šeimai. Raudonasis dobilas žolelių arbata Original Herbs yra žolinis augalas su trilapiais lapais, kurių kiekvienas lapelis paprastai pažymėtas būdingu baltu "V"..
2.39 €
Be PVM:1.98 €
Žolelių arbata „Šalavijas“, šalavijų lapai Šalavijų lapai žolelių arbata šalavijas Original Herbs, Salvia officinalis, paprastai žinomas kaip paprastasis šalavijas arba sodo šalavijas, yra daugiametis žolinis augalas, priklausantis mėtų &scaro..
2.19 €
Be PVM:1.81 €
Šaltekšnio žievė žolelių arbata Original Herb Frangulae Cortex yra lotyniškas džiovintos žievės terminas, gautas iš alksnio šaltalankio, moksliškai žinomo kaip Rhamnus frangula. Sudedamosios dalys: smulkinta šaltekšnio (Frangulae Cortex) žie..
1.98 €
Be PVM:1.64 €
Skėtinė širdažolė žolelių arbata Original Herbs, 50 g
Naujiena
Skėtinė širdažolė žolelių arbata Original Herbs, paprastai žinoma kaip centaury, yra iš Asteraceae šeimos žydinčių augalų genties. Skėtinė širdažolė žolelių arbata Original Herbs yra daugiametis žolinis augalas su plonais, stačiais stiebais, kurie gali užaugti iki 30&n..
4.79 €
Be PVM:3.96 €
Žolelių arbata „Šlamučio žiedai“ Šlamučių žiedai žolelių arbata Original Herbs, Helichrysum arenarium yra daugiametis žolinis augalas, priklausantis Asteraceae šeimai. Šlamučių žiedai žolelių arbata Original Herbs yra žemai auganti žolė su sumedėjusiais ..
2.80 €
Be PVM:2.31 €
Žolelių arbata „Medetkų žiedai“ Vaistinių medetkų žiedai žolelių arbata medetka Original Herbs, Calendula officinalis, paprastai žinoma kaip medetka, yra gyvybinga ir universali vienmetė ar daugiametė gėlė, žinoma dėl daugybės žiedlapių ir daugybės tradicinių naudojimo būdų. Atsarg..
2.99 €
Be PVM:2.47 €
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 59 (3 puslapių)

Gamintojas jau daugiau nei 10 metų į rinką pateikia pačių įvairiausių sveikatos produktų – maisto papildai, medicininė ir profilaktinė kosmetika, žolelių arbatos, vaistažolės. Gaminiai gaminami naudojant moderniausią įrangą, iš aukščiausios kokybės žaliavų visuose gamybos etapuose. Pagamintos prekės plačiai naudojamos kosmetologijoje ir medicinoje. Produktai yra pelnytai paklausūs ne tik Ukrainoje, bet ir užsienyje. Visos prekės yra privalomai sertifikuojamos ir turi atitinkamus leidimus.

NVO Fito Bio Technologies gamina šių serijų preparatus: - Typhoon, Croc Med, Witch Doctor, Stop Demodex, Stop Couperose, Organic Herbs, grybelių pirmosios pagalbos rinkinius, Reanimator, Ukrainochka.

Gamintojo adresas: Kijevas, Kikvidze g. 18 m, 03103, Ukraina.