Prekių krepšelis

OSK Farm

Biogold kaukė-balzamas plaukų augimui ir stiprinimui visų tipų plaukams yra plaukų kaukė OSK Farm gamintojo internetu. Ukrainos gydomosios ir profilaktinės kosmetikos bei intymių prekių gamintojas. Biogold kaukė-balzamas plaukų augimui ir stiprinimui visų tipų plaukams yra plaukų kaukė OSK Farm g..
5.89 €
Be PVM:4.87 €
Biogold kaukė-balzamas plaukų žvilgesiui ir atsistatymui sausiems dažytiems yra plaukų kaukė OSK Farm gamintojo internetu. Ukrainos gydomosios ir profilaktinės kosmetikos bei intymių prekių gamintojas. Bendrovė yra žinoma dėl savo revoliucinių pokyčių kosmetologijos srityje. Sausiems, dažytiems, ..
5.89 €
Be PVM:4.87 €
Biogold šampūnas-kondicionierius plaukų augimui ir stiprinimui dažytiems plaukams yra šampūnas nuo plaukų slinkimo OSK Farm gamintojo internetu. Ukrainos gydomosios ir profilaktinės kosmetikos bei intymių prekių gamintojas. Sausiems, dažytiems, pažeistiems plaukams Placentos-kola..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Biogold šampūnas-kondicionierius plaukų augimui ir stiprinimui, visų tipų plaukams yra šampūnas nuo plaukų slinkimo OSK Farm gamintojo internetu. Ukrainos gydomosios ir profilaktinės kosmetikos bei intymių prekių gamintojas. Visų tipų plaukams Placentos-kolageno formulė HAIR THER..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Biogold šampūnas-kondicionierius plaukų stiprinimui ir apimties didinimui riebiems plaukams yra šampūnas nuo plaukų slinkimo OSK Farm gamintojo internetu. Ukrainos gydomosios ir profilaktinės kosmetikos bei intymių prekių gamintojas. Riebiems plaukams Placentos-kolageno formulė H..
7.89 €
Be PVM:6.52 €
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Ukrainos gydomosios ir profilaktinės kosmetikos bei intymių prekių gamintojas. Bendrovė yra žinoma dėl savo revoliucinių pokyčių kosmetologijos srityje. Iki šiol Osk-Farm kosmetika gamina gerai žinomų prekių ženklų produktus: Muskusil ir BioGold.


BioGOLD – gamina gydomąją ir profilaktinę kosmetiką (šampūnus, kremus, kaukes, pienelį) pagal unikalias formules, kurios garantuoja puikią plaukų, odos ir nagų priežiūrą, sveikatą ir grožį.

Gamintojo adresas: Yaroslaviv val gatvė 36-38, Kivejas, 01034, Ukraina.